новини дрогобича - господаркаУ понеділок, 3 жовтня, під головуванням секретаря міської ради Тараса Метика, відбулася оперативна нарада з керівниками відділів та структурних підрозділів Дрогобицької міської ради

Під час наради було оголошено наступну інформацію:

У зв’язку з потеплінням відбувається перевірка опалювальних систем щодо їх справності, завоздушення чи протікання.

У нічну пору доби, доведеться тимчасово призупиняти освітлення вулиць, оскільки лімітів на електроенергію до кінця року вистачає, а виділених коштів не вистачить, у зв’язку з підняттям тарифів на електроенергію.

Останнім часом у ЗМІ активно висвітлюється інформація про благоустрій міста, зокрема — ремонт доріг. За словами Івана Лепкого — начальника департаменту міського господарства, багато «гарячих голів» міста стараються створити інформаційний негатив про владу та діяльність у цьому напрямку. Користуючись присутністю ЗМІ, посадовець повідомив, що сьогодні основною і єдиною проблемою вчасного ремонту доріг є затримка коштів державним казначейством. Таким чином створюється заборгованість оплати виконаних робіт підрядникам, що призводить до відмови цих фірм виконувати заплановану роботу. Станом на нині, у казначействі «зависло» кілька мільйонів гривень. Тому усі звинувачення і підозри «добродіїв» є безпідставними.

Щодо ситуації навколо КП «Дрогобичводоканал», то 4 листопада, підприємство знову під загрозою відімкнення від електроживлення. Причина — заборгованість перед ПАТ «Львівобленерго». Сума заборгованості сягає близько 2 мільйонів гривень. Причиною заборгованості є несплата боргу за спожиті послуги водоканалом міста Трускавця та іншими користувачами. Проте, за словами керівника КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали, — попри заборгованість користувачів, також у боргову яму підприємство заганяє законодавство та політика уряду.

Тарас Метик — секретар міської ради, розповів про події минулого тижня: відбулося засідання сесії, де певні особи намагалися привласнити ділянку, близько 19 га, міської землі, але їм це не вдалося; провокатори намагаються втягнути місто у болото, тим самим перешкоджають роботі сесії, виконкому та вносять деструктив у роботу міської ради; знову зірвано засідання виконкому «дитячими» іграми його членів, що дозволяє поставити питання на наступній сесії про зміну складу виконкому; новим депутатом Верховної ради обрано Богдана Матківського; з робочим візитом завітала Повноважний Посол Латвійської Республіки, напрацьовано ряд домовленостей про співпрацю та про надання Латвією гуманітарної допомоги для військових у зоні АТО; відзначено кращих соціальних працівників; проведено академію з нагоди 96-річниці ЗУНР; відкрито сезон у музично-драматичному театрі. Також секретар міської ради відзначив сумлінну працю відділів та служб виконкому, перевізників і правоохоронних органів в організації перевезення громадян та забезпеченні порядку у поминальний день 1 листопада.

Анонсував посадовець проведення цього тижня прес-конференції для ЗМІ, сесії та засідання виконавчого комітету.

На завершення наради, Тарас Метик вручив Михайлу Лужецькому диплом Всеукраїнської програми «Золоті руки України».