Звіт мераМіський голова Дрогобича Тарас Кучма прозвітував за 2018 рік роботи

У понеділок, 1 квітня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма прозвітував за 2018 рік роботи.

Відбувся звіт міського голови у Народному домі імені Івана Франка, на який прибуло сотні дрогобичан.

Присутніми на звіті були й депутати різних рівнів, зокрема Народний депутат України Богдан Матківський, депутати Львівської обласної ради від Дрогобиччини Андрій Ковч, Юрій Нестор та Василь Масний, а також депутати Дрогобицької міської ради.

На початку звіту зі словами благословення до присутніх у залі звернувся єпископ-помічник СДЄ УГКЦ Григорій Комар.

Опісля міський голова Дрогобича Тарас Кучма прозвітував про підсумки діяльності впродовж 2018 року, зокрема й про успіхи, які спільно вдалося досягнути, та проблемні питання.

«За останні роки нам доводиться вирішувати чимало проблем: одні обумовлені викликами сьогодення, інші — мають багаторічну історію. Однак завдяки відкритим даним та співпраці з вами Дрогобич отримав чималі зрушення як у фінансово-економічній діяльності, так і в господарській, соціальній та іншій сферах життєдіяльності Дрогобича.
Щиро дякую кожному з вас за підтримку у такий не легкий для Дрогобича час, однак пам`ятаймо: лише в єдності і разом ми зможемо зробити наше місто таким, про яке ми мріємо. Для цього завжди працюю за принципом: Перемоги спільні, а поразки — мої», — зазначив Тарас Кучма.

Окрім усного інформування, озвучена міським головою інформація, транслювалася на екрані у відповідних ілюстраційних матеріалах: статистичних даних, графіках, діаграмах, світлинах.

Після звіту міський голова Тарас Кучма поспілкувався з дрогобичанами та відповів на усі їх запитання.

Зазначимо, перед початком звіту присутнім у залі було роздано друковані брошури, у яких міститься звіт міського голови за 2018 рік роботи у текстовій та ілюстративній формах. Також, як зазвичай, дрогобичанам було надано інформацію про те, як поспілкуватись з міським головою, записатись на особистий прийом, зокрема й у електронній формі, подати електронне звернення та повідомити про проблему.