коронавірусЗа останній тиждень на Дрогобиччині на 30% зріс рівень захворюваності на ковідну недугу

Таку інформацію 27 вересня озвучив на щотижневій понеділковій нараді керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За наведеними даними – за останні 7 днів в регіоні діагностовано 222 нових випадки інфекційної хвороби, позаминулого тижня – було 158. Із них – 67 недужих із Дрогобича (позаминулого тижня було – 45), 25 – із Трускавця (позаминулого тижня – 14), Борислав – 72 (55), Стебник – 22 (13), район – 36 проти 31 недужого.

За словами Володимира Чуби, в стаціонарі Стебницької міської лікарні станом на ранок 27 вересня перебуває 127 осіб, із них – 14 – в реанімації, один пацієнт підключений до апарату ШВЛ, 5 осіб померли.

Серед людей, які померли пацієнти із супутніми недугами – цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, онкологія. Серед 127 пацієнтів, які нині перебувають на лікуванні в лікарні – жодна особа не мала щеплення від ковіду. Також не зафіксовано осіб, які б хворіли повторно, – зазначив Володимир Чуба.

За твердженнями медика, за останній тиждень зріс і рівень вакцинацій в регіоні: за останні сім днів першу дозу вакцини прийняли 1 114 осіб, другу дозу – 430. Загалом на Дрогобиччині рівень вакцинованих осіб досягнув позначки в 23 тисячі.