коронавірусКількість недужих на ковід на Дрогобиччині збільшується

Таку інформацію 12 вересня на щотижневій оперативній нараді озвучив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, передає ДНК. Так, за останні сім днів ковідну недугу діагностовано в 54 мешканців. Тоді як минулого тижня – кількість вперше виявлених хворих становила 43 осіб. Із цієї кількості недужих  – 12 осіб шпиталізовано в інфекційне відділення Стебницької міської лікарні.

Стан усіх хворих середньої важкості. Із 12 ушпиталених – 6 осіб із числа ВПО. Недужих усім необхідним забезпечують – ліками та доглядом. Від медиків закликаю мешканців Дрогобиччини берегти себе і рідних. При перших ознаках хвороби – залишіться дома і зверніться за допомогою до сімейного лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Використовуйте маски в громадських місцях. Зробіть профілактичні щеплення,– закликає Володимир Чуба.

Зважаючи на збільшення ковідних недужих – в розпалі і вакцинальна кампанія. За інформацією медиків – пункти вакцинації в Дрогобичі працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках. Із наявних вакцин  Johnson & Johnson та CoronaVac.

Лікарі наголошують – вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень ковідної недуги. Усім решта – дотримуватися санітарно-епідемічних норм та уникати масових скупчень.