Про це повідомив під час щотижневої оперативної наради керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба

За його словами – за останні сім днів на Дрогобиччині виявили 134 випадки захворюваності на ковід. Із них 9 недужих – це діти шкільного та позашкільного віку. Позаминулого тижня кількість хворих становили 100 осіб, тож спостерігається ріст захворюваності. Станом на ранок 3 жовтня в інфекційному відділенні Стебницької лікарні в стаціонарі перебуває 26 пацієнтів, передає ДНК.

Із цієї кількості шпиталізованих – четверо пацієнтів із Дрогобича. Решта – із сусідніх міст та територіальних громад. На щастя, ніхто не підключений до апарату ШВЛ. Практика показує, що за тиждень пацієнтів виписують із лікарні, – коментує Володимир Чуба.

Що стосується вакцинацій – то за останні сім днів 671 особа вакцинувалась першим бустером, який передбачений на 5 місяць після другої дози вакцини. Зробити щеплення від ковіду можна у поліклініках міста, звернувшись до сімейних лікарів.

Не відправляйте дітей з ознаками застуди до школи! Якщо у Вас є застуда і є необхідність вийти з дому – надягніть маску! Одним словом не пошириюйте вірус, оскільки для когось недуга може мати фатальні наслідки! Залишайтесь дома і зверніться до свого лікаря при ознаках недуги, не займайтесь самолікуванням, – наголосив Володимир Чуба.