За викриття «одноруких бандитів» били двома руками та ногами
У місті Чопі (Закарпатська область) жорстоко побили заступника міського голови Ларису Приходько. Невідомий напав на жінку, коли вона о 8-й годині ранку виходила зі своєї квартири. Наразі побита перебуває в лікарні.
ЗАСТУПНИК мера Чопа пані Лариса живе на другому поверсі будинку, що на вулиці Залізничників. Коли жінка сходила на перший поверх, її перестрів невідомий чоловік 25 – 30 років та несподівано вдарив в обличчя. На жінку посипався град ударів, а коли вона впала, нападник продовжував бити ногами. Після екзекуції негідник вибіг з будинку і зник.
За фактом нападу на заступника міського голови Чопа міліція почала кримінальне провадження. Сама Приходько переконана, що напад пов’язаний з її принциповою позицією щодо закриття в місті підпільних гральних закладів.
Незадовго до нападу, згадала потерпіла, вона викрила один із таких закладів. Дуже допитливу чиновницю власники закладу несподівано зачинили всередині приміщення. Пані Приходько дуже довго викликала мо- білкою правоохоронців. Коли її нарешті звільнили з полону, жінка написала відповідну заяву в міліцію. Відповідь, що надійшла від правоохоронців, шокувала заступника мера.
У цій відповіді міліціонери нагадали жінці, що вона сама увійшла в приміщення, яке помилково прийняла за гральний заклад. Насправді, доводили правоохоронці, у цьому приміщенні гральні автомати перебували на зберіганні. “Вийду з лікарні, покажу всім бажаючим цей шедевр міліцейського жанру”, — пообіцяла мужня жінка.
А тим часом…
У місті Дрогобичі співробітники Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУ МВСУ у Львівській області протягом дня викрили три підпільні гральні заклади. В одному з орендованих приміщень міліціонери знайшли та вилучили одинадцять гральних автоматів. Другий інтерактивний клуб діяв у Дрогобичі на вулиці Грушевського. Звідти вилучили чотирнадцять комп’ютерів із інстальованим спеціальним програмним забезпеченням.
Третій викритий того дня в Дрогобичі гральний заклад функціонував у приміщенні кафе-бару. Там хворі на гральну лихоманку “відривалися” за дванадцятьма комп’ютерами зі спеціальним програмним забезпеченням, необхідним для ігор, під час яких роблять ставки.