криміналПрацівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно із оперативниками Дрогобицького відділу поліції, викрили гральний зал, який маскував свою діяльність під інтерактивний клуб

Про це 27 липня інформує департамент захисту економіки Національної поліції України.

Незаконний заклад був розташований у нежитловому приміщенні на вулиці Самбірській у місті Дрогобич під вивіскою інтерактивного клубу, де всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» відвідувачам цілодобово надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх та виплачувалася грошова винагорода від гри. Клієнтами підпільного грального закладу, який працював у закритому режимі поблизу місцевої автостанції, були «свої» відвідувачі. Діяльність грального залу приховувалась від оточуючих, вхідні двері постійно зачинялися на замки, при цьому було повністю обмежено вхід будь-яких випадкових гравців.

Згідно з ухвалою Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, у приміщенні грального закладу на вулиці Самбірській, 82 було проведено санкціонований обшук у ході якого правоохоронці вилучили 6 системних блоків комп’ютерів із інстальованим програмним забезпеченням (програми – емулятори азартних ігор), чорнові записи, а також грошові кошти в сумі 965 гривень, виручені від надання послуг азартного характеру.

Вся вилучена техніка направлена до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру у Львівській області для проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

Наразі поліція встановлює усіх осіб, які брали участь в організації діяльності підпільного грального закладу, для притягнення їх до відповідальності.

Триває досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.203-2 КК України. Санкція статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Поліція закликає громадян повідомляти про всі факти можливої протиправної діяльності грального бізнесу, у тому числі, на правах анонімності.