За викриття «одноруких бандитів» били двома руками та ногами

викриття «одноруких бандитів»У місті Чопі (Закарпатська область) жорстоко побили заступника міського голови Ларису Приходько. Невідомий напав на жінку, коли вона о 8-й годині ранку виходила зі своєї квартири. Наразі побита перебуває в лікарні.

ЗАСТУПНИК мера Чопа пані Ла­риса живе на другому поверсі будинку, що на вулиці Залізнич­ників. Коли жінка сходила на перший поверх, її перестрів невідомий чоло­вік 25 – 30 років та несподівано вда­рив в обличчя. На жінку посипався град ударів, а коли вона впала, на­падник продовжував бити ногами. Після екзекуції негідник вибіг з бу­динку і зник.

За фактом нападу на заступника міського голови Чопа міліція поча­ла кримінальне провадження. Сама Приходько переконана, що напад пов’язаний з її принциповою позиці­єю щодо закриття в місті підпільних гральних закладів.

Незадовго до нападу, згадала по­терпіла, вона викрила один із таких закладів. Дуже допитливу чиновни­цю власники закладу несподівано за­чинили всередині приміщення. Пані Приходько дуже довго викликала мо- білкою правоохоронців. Коли її наре­шті звільнили з полону, жінка написала відповідну заяву в міліцію. Відповідь, що надійшла від правоохоронців, шо­кувала заступника мера.

У цій відповіді міліціонери нагада­ли жінці, що вона сама увійшла в при­міщення, яке помилково прийняла за гральний заклад. Насправді, дово­дили правоохоронці, у цьому примі­щенні гральні автомати перебували на зберіганні. “Вийду з лікарні, пока­жу всім бажаючим цей шедевр мілі­цейського жанру”, — пообіцяла муж­ня жінка.

А тим часом…

У місті Дрогобичі співробітники Державної служби боротьби з еко­номічними злочинами ГУ МВСУ у Львівській області протягом дня викрили три підпільні гральні за­клади. В одному з орендованих приміщень міліціонери знайшли та вилучили одинадцять граль­них автоматів. Другий інтерактив­ний клуб діяв у Дрогобичі на вули­ці Грушевського. Звідти вилучили чотирнадцять комп’ютерів із інстальованим спеціальним про­грамним забезпеченням.

Третій викритий того дня в Дро­гобичі гральний заклад функці­онував у приміщенні кафе-бару. Там хворі на гральну лихоманку “відривалися” за дванадцятьма комп’ютерами зі спеціальним про­грамним забезпеченням, необхід­ним для ігор, під час яких роблять ставки.