На чергове засідання, яке відбувалося у четвер, 21 серпня, виносилося питання про затвердження попередньої мережі класів у школах міст Дрогобич та Стебника
На розгляді даного питання були присутні директори шкіл та батьки.
Каменем спотикання у даному питанні для членів виконкому стала проблема збереження мережі у кількості 377 класів, заощадження близько 300 тис. грн. бюджету, яка призводить до реструктуризації трьох десятих класів шкіл. Тобто учням, які закінчили дев’яті класи пропонується перейти на навчання у десятий клас інших шкіл, навіть у повному обсязі класу, або ж індивідуально на позаконкурсне навчання у ліцеї чи гімназії.
Ситуація, яка склалася викликала неоднозначні думки: керівник відділу освіти роз’яснив усі тонкощі даного рішення, підтримали його і директори шкіл, проте присутні батьки категорично відмовилися від таких пропозицій.
Після довготривалої дискусії, рішення було неприйняте, оскільки окремі члени виконкому стали на захист позиції батьків.
Відповідно, неприйняття такого рішення поставило під загрозу не тільки реструктуризацію трьох десятих класів, а й зрив навчального процесу, оскільки не затверджена мережа класів.
Відповідно було прийнято рішення скликати позачергове засідання виконавчого комітету для виходу з кризової ситуації.
На позачергове засідання прибули батьки і окремі вчителі у кількості до десяти осіб, а також члени виконкому у повному складі.
Після повторної доповіді з вагомими аргументами керівника відділу освіти Петра Сушка окремі члени виконкому знову настоювали на позиції батьків, яка на цей раз виглядала дещо розбіжною, адже коли батькам було надано слово, то вони переадресували його одній з активісток.
Серед членів виконкому знову розпочалася жвава дискусія — молоді настоювали на думці розуміння батьків, недопущення травмування психіки десятикласників, яке може спричини зміна навчального закладу, а старші настоювали на прийнятті радикального, непопулярного, але єдиного компромісного рішення, яке не стане причиною породження нових проблем. Проте, будь-які аргументи опозиціонерів числа «377» не підтверджувалися жодним можливим джерелом фінансування.
В той час, коли члени виконкому поділилися на два табори і їхні думки стали категорично розбіжними, в ситуацію втрутився секретар міської ради Роман Курчик. Він нагадав усім членам виконкому про попередження від депутатів, що якщо ті не перестануть займатися популізмом, не будуть приймати рішення і нести за них відповідальність
Зрозумівши, що у кризовому часі при прийнятті рішень потрібно керуватися холодним розумом, а не йти на поводу у амбіцій, члени виконкому затвердили навчальну мережу на 2014-2015 навчальні роки у кількості 377 класів.