Через війну чимало людей долають складні виклики, пов’язані із зміною їхнього місця проживання, втратою рідних чи власної оселі

Панічні атаки, депресія, тривожні розлади, втрата внутрішньої опори – це лише кілька станів, які можуть виникнути в результаті стресових подій, пов’язаних із повномасштабним вторгненням, передає ДНК.

Особливо актуальним це стає у контексті сучасної реальності, де війна та щоденний моніторинг новин із фронту є частиною повсякденного життя кожного українця.

Як пише ДМР, фахівці Психологічної служби Дрогобицького міського центру соціальних служб спільно з психологом БФ «Premier urgence internationale” продовжують роботу з вимушено переміщеними особами Дрогобицької громади в рамках групи взаємопідтримки.

Впродовж тренінгу «У пошуку формули стійкості» відбулось три зустрічі із особами з числа ВПО, на яких психологи розповіли про чинники, які можуть підсилити або послабити травматичний стрес, ділились дієвими порадами щодо зниження його впливу та практикували вправи, спрямовані на зняття напруги.

На першій зустрічі говорили про психологічну стійкість і чому вона так важлива. Про гнучкість і здатність адаптовуватися до навколишніх обставин.

Важливим аспектом стало усвідомлення того, що підтримка психічного здоровʼя вимагає систематичної уваги.

Окрім цього, психологи наголошують, що дуже важливо підтримувати один одного – адже щира розмова та спільно проведений час допомагають відволіктись від реалій сьогодення.

Робота групи взаємопідтримки триває, фахівці Центру закликають зголошуватись бажаючих осіб.

Більше деталей за телефоном – 098 67 97 022, або ж за адресою – м.Дрогобич, вул.Лесі Українки, 70.