квартири у Дрогобичі

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Яна МикитинЮна Трускавчанка Яна Микитин повернулася з Чемпіонату України з тенісу з срібною нагородою

Вихованка Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» Яна Микитин у своїй віковій категорії Читати дальше

чемпіонат з тенісуЗ 24 по 28 квітня 2017 року у м. Львові відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з тенісу серед дорослих та юніорів до 14 років

У змаганнях брали участь 65 тенісистів з Харкова, Одеси, Києва, Рівного, Мукачева, Львова, Чернівців та Стрия, з них 8 майстрів спорту України, 5 кандидатів у майстри спорту України.

Трускавець представляли двоє вихованців дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» і двоє вибороли призові місця. Читати дальше

Яна Микитин - теніс у ТрускавціЗ 25 по 29 березня у м. Рівне команда ДЮСК «Спортовець» брала участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу «Айвенго Cup 1» серед учнів до 12 років

На цьому турнірі, як повідомив заступник директора ДЮСК з навчально-виховної роботи Ігор Гургула, змагались юні тенісисти з Львівщини, Закарпаття, Рівненщини, Волині, Тернопільщини, Хмельниччини та Чернівецької області. Трускавець представляли вихованки відділення тенісу ДЮСК «Спортовець» Микитин Яна та Добрянська Роксолана. Вихованки тренера ДЮСК Ігоря Микитина вибороли переконливі перемоги серед своїх ровесників у особистому розряді та зустрілись у фінальному поєдинку. На вершину п?єдесталу зійшла Яна Микитин, яка перемогла свою землячку з рахунком 4:0, 4:0. Читати дальше