7 квітня у столиці відбувся черговий мітинг в рамках загальнодержавної акції «Вставай Україно»

мітинг опозиції у Києві

Хоча влада зробила все можливе, щоб перешкодити бажаючим взяти участь у мітингу (був заборонений виїзд всіх перевізників за межі Львівської області, та відсутність білетів на залізнодорожний транспорт), члени Дрогобицького осередку партії УДАР на приватних автомобілях вирушили до столиці.

Прибувши на мітинг були вражені кількістю учасників, адже за приблизними оцінками там перебувало біля 20 тисяч чоловік. 
Буквально перед самим початком заходу було повідомлено, що з цугундеру випустили Ю.Луценка. Розпочавши мітинг А.Яценюк зв’язався з ним по мобільному телефону і всі присутні через гучномовець почули звернення вже звільненого політвязня.

Мітинг біля пам'ятника Т.Шевченка

Мітинг опозиції в Києві. Фото Оксани Коваленко, УП

Після А.Яценюк, виступали: С.Соболев, В.Кличко, О.Юринець, О.Тягнибок та ін. Під час виступів та між ними учасники скандували: «Банду геть», «Юлі волю», «Києвлянам мера» та ін.

Мітинг біля пам'ятника Т.Шевченка

Акція «Вставай, Україно!» в Києві. Фото прес-служби «Свободи»

На даний захід були запрошені депутати місцевих та обласних рад обрані від опозиційних сил. Депутати отримали настанову від своїх лідерів невиконувати закони прийняті кулуарно партіє Регіонів та Комуністами за межами Верховної Ради.

Мітинг відбувся без будь яких ексцесів. Слід зауважити, що міліції на даному міроприємстві було мінімум, а славнозвісний «Беркут» взагалі не були залучений, тобто владі хоча б на щось вистачило розуму.

Мітинг закінчився виконанням Державного Гімну, після чого наші УДАРівці вирушили на Дрогобич.