влада ТрускавцяМіський голова Руслан Козир підтримав звернення депутатів Трускавецької міської ради стосовно участі у проекті «Пряма демократія в дії»

У випадку перемоги у цьому конкурсі орган місцевого самоврядування матиме можливість отримати безкоштовно обладнання для здійснення он лайн трансляції сесії міської ради у мережі Інтернет.

-Я є прихильником відкритої публічної влади, — зазначив Руслан Козир, — Завжди наголошував на тому, що потрібно використовувати усі можливості, аби залучати кошти немісцевого бюджету для діяльності органів місцевого самоврядування. Що стосується прозорості та демократичних стандартів у висвітленні роботи міської ради – то ми вже давно робимо це власними силами. Відеосюжети із засідань сесій та виконавчих комітетів подаємо на нашому офіційному сайті та в соціальних мережах.

Звернення було завізоване підписом міського голови у день його подання.

Довідка:

Конкурс проводиться серед міських рад для участі у проекті «Пряма демократія в дії». Його проводить Західноукраїнський ресурсний центр, який реалізовується за фінансової підтримки Black Sea Trust (Чорноморського фонду регіонального співробітництва). Реалізація проекту триватиме до 15 квітня 2016 р. За цей час заплановано відібрати 4 міські ради з усіх областей України, які демонструють бажання підвищити демократичні стандарти підзвітності та прозорості своєї діяльності.

Переможці конкурсу отримають запрошення до участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України, де отримають різноманітні майстер-класи та методичні рекомендації. А також обладнання для забезпечення он-лайн трансляції (веб камери, комп’ютерне обладнання, аудіо системи, програмне забезпечення, монтаж обладнання).

Про результати конкурсу і його учасників буде повідомлено письмово до 20 червня 2015 р. Перевага буде надаватися тим міським радам, які найбільш ймовірно не будуть ліквідовані після проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні.