Мешканців та переселенців в Львівській області запрошують на хакатон “Задум для своїх”

Організатори закликають придумати та реалізувати проєкти взаємодії переселенців та місцевих мешканців на Хакатоні «Задум для своїх». Мова йде про сприяння інтеграції ВПО у громадах Львова, Самбора та Дрогобича для об’єднання місцевих мешканців Львівщини з переселенцями в роботі над спільним проєктом.

Бажаючі мають зібрати команду з 2–4 людей 18–35 років, де є місцеві мешканці та переселенці, а потім зареєструватися до участі на хакатоні. 

З 27 по 29 січня у Львові обрані команди ознайомляться з результатами дослідження потреб ВПО Львівської області та на їх основі розроблятимуть інтеграційні проєкти для ВПО у супроводі менторів та експертів. Три найкращі проєкти отримують додаткову підтримку у вигляді навчання, менторства та  фінансування, необхідного для впровадження напрацьованих ідей для майбутніх  ініціатив. 

«Головна мета – зібрати разом жителів Львівської області та пересленців для створення спільних проєктів для громади. Це можуть бути мистецькі, соціальні, гуманітарні заходи чи ініціативи», – розказує голова ГО «Штука» Євген Бражко.

Що гарантують організатори:

  • компенсацію транспортних витрат учасників для приїзду у Львів;
  • забезпечення проживання та харчування в дні проведення хакатону;
  • брендовані подарунки;
  • створення класної  атмосфери для творчості, креативності та спілкування однодумців.

Реєструй команду тут: https://forms.gle/3JawwKxwaPr71drt9   (зайвки для участі прийматимуться до  23 січня).

Проєкт «Активна ре(інтеграція) молоді ВПО на Львівщині» втілюється ГО «Штука» за сприяння Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (ПРООН) в Україні  у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.