У ці дні відбулась ознайомча робоча зустріч відділу сім’ї та молоді, представників Молодіжної ради Дрогобича

З ініціативи Львівської обласної військової адміністрації спільно із Львівським обласним молодіжним центром по усій Львівщині створюють 15 креативних молодіжних центрів, повідомляє ДНК.

Їх розгортають у рамках проекту –  «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні. Обов’язкова умова, щоб такий центр існував або був створений як комунальний заклад міської чи селищної ради.

У Дрогобичі сектор молодіжного центру створили під КП «КОЦ». У ці дні відбулась ознайомча робоча зустріч відділу сім’ї та молоді, представників Молодіжної ради Дрогобича, а також керівниці КОЦ Марії Супрун.

За словами Марії Супрун – уже обрано кімнату, яку буде облаштовано під молодіжний центр. Там проведуть ремонт, а також осучаснять її технікою та настільними іграми для молоді.

Нам вдалось спільно із відділом сім’ї та молоді (керівник Олександра Пашко) виграти конкурс на створення такого молодіжного центру у Дрогобичі. Як наслідок – на суму в понад 400 тис. грн. ми отримаємо будматеріали для  проведення ремонтних робіт, а також сучасну техніку.  Також оберемо куратора цього сектору. Загалом, молодіжний центр під КОЦом покликаний стати місцем, де молодь Дрогобича зможе збиратись, напрацьовувати певні іде та проекти, а також вносити новаторські погляди у міську політику та гуртувати навколо себе нових та креативних людей, – наголосила Марія Супрун.

Окрім цього, Марія Супрун зазначила, що КОЦ має тісну співпрацю із різними творчими товариствами, освітніми закладами та фондами. Це в свою чергу може послужити гарним поштовхом для молоді Дрогобича до розширення свого світогляду, нових творчих можливостей та проведення цікавих акцій.

У другій частині зустрічі керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко поділилась з представниками Молодіжної ради результатами участі в проектів, який ініціює Норвезька рада у справах біженців спільно з програмою «Мій голос». Із трьох областей – Волинської, Львівської та Тернопільської було відібрано по чотири Молодіжні ради, які залучили до корисних тренінгів у Тернополі та Луцьку. Заключний етап навчань-тренінгів відбудеться у Львові в листопаді. Відтак, представники Молодіжної ради Дрогобича написали проект «Молодіжний компас – навігація у світі можливостей». У межах цього проекту молодь міста матиме можливість проявити себе та навчити інших діяти креативно, сміливо та писати цікаві гранти.