У понеділок, 23 лютого, о 13:05 год. ПАТ «Львівобленерго» відбулося відімкнення електроенергії на низці об’єктів КП «Дрогобичводоканал», в тому числі і на водозаборі «Гірне»
Протягом двох наступних годин постачання води відбувалося з резервуарів, але станом на 16:00 год. воно остаточно припинилося. Без води залишилося близько 70% споживачів послуг КП «Дрогобичводоканал» — жителі міст Дрогобича, Стебника та Трускавця, окремих сіл району, об’єкти і установи комунальної власності. Одразу після виникнення надзвичайної ситуації, у Ратуші відбулося оперативне засідання штабу з надзвичайних ситуацій.
Роман Шагала — керівник КП «Дрогобичводоканал» поінформував про події, про які неодноразово висвітлювалося у ЗМІ, які передували відімкненню електроенергії на об’єктах підприємства, та про основну причину — заборгованість Дрогобицьким водоканалом ПАТ «Львівобленерго» 1,6 млн. гривень за спожиту електроенергію. З економічних розрахунків, дана заборгованість, спричинена іншою заборгованістю — сумою в понад 7,1 млн. гривень, станом на 1.02.2015 р., яку заборгував Дрогобицькому водоканалу ТзОВ «Трускавецький водоканал». Станом на 25 березня, сума заборгованості від Трускавецького водоканалу, очікується в розмірі понад 9 млн. гривень. У зв’язку із цими заборгованостями утворився борговий трикутник, і нині конфлікт між Дрогобицьким і Трускавецьким водоканалами вирішується у судових інстанціях, а Дрогобицький водоканал не в змозі оплатити борг ПАТ «Львівобленерго», через що залишився без електроенергії.
Як погасити борг Дрогобицького водоканалу перед ПАТ «Львівобленерго» — питання, яке потребує часу. Однак проблема забезпечення споживачів, які залишилися без води, потребує негайного вирішення.
Ситуація є надзвичайною, тому вона знаходиться на безпосередньому контролі секретаря міської ради, в.о. міського голови — Тараса Метика.
Т. Метик повідомив, що до вирішення конфлікту планується залучити депутатський корпус та виконком Дрогобицької міської ради з метою прийняття відповідних рішень та звернень до відповідних інстанцій.
Завтра, 24 лютого, відбудеться нарада у Львівській ОДА з приводу ситуації, що склалася, за участю керівництва обласної адміністрації, секретаря Дрогобицької міської ради Тараса Метика, керівника КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали та представників інших сторін конфлікту.
Нині, 23 лютого, на засіданні штабу було заслухано керівників сфери освіти, медицини, культури, комунального господарства, щодо готовності забезпечити життєдіяльність об’єктів і установ, які знаходяться у їхній власності в режимі надзвичайної ситуації, що склалася.
З огляду на пропозиції керівників, для організації доставки питної і технічної води до закладів освіти, медицини, культури і інших комунальних установ часу достатньо. Єдина проблема — забезпечення резервуарів для зберігання води.
Відповідними службами, які входять до штабу з надзвичайних ситуацій, напрацьовано ряд заходів, щоб розпочати налагоджену доставку води в місті, в тому числі, жителям мікрорайону Коновальця, вулиць В. Великого, Княгині Ольги, М. Грушевського, центральної частини міста, м. Стебника, за необхідності — окремих сіл району.
З вівторка, 24 лютого, відповідні служби будуть займатися доставкою води.
Про графік та місця доставки води відбуватиметься постійне оповіщення населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та сайт міської ради.
За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому
А де обіцяні машини з водою по районах ?
Переказують, що на Коновальця поки не було замічено. А яка ситуація по інших районах ?
Гнати їх. Хай думають на перед.
О, нарешті зрозумів, для кого цей сайтушко. Коментатори так само безграмотні, як і «журналісти» цього «унікального» ресурсу передруків.
Молодець!!! 🙂
Машуля ти сьогодні «снайпер», шалунішка )))
А на рахунок «сайтішко» можно подивитись на аналіз сайту тут і для прикладу на ще один регіональний тут Можете використовуючи цей ресурс промоніторити інші сайти Дрогобиччини на предмет «сайтішки»
Щодо помилок, що ж бувають, по можливості і дякуючи підказкам виправляємо. Деякі, не грубі, свідомо не виправляємо, щоб не забирати живості написаного, так як інтернет середовище заповнене не одними філологами 🙂
Щодо передруку, тоді дивіться вище (аналіз), пошукові системи такі ресурси не жаліють, якщо вам це хоча б про щось говорить 🙂
Дякуємо за увагу до нашого ресурсу, нам імпонує Ваша вишукана і дотепна критика у нашу сторону.
З радістю будемо бачити слідуючі Ваші коментарі
Цікаво, це слово з якої мови, добродії не філологи? «слідуючі» — нема такого в українській.
І ще одне: якщо так себе поважаєте, то де вихідні дані — про редактора, авторів тощо?
А яке є, «наступні» ? а нам не філологам більше подобається перше (звінкіше). Щодо посилань, все що нам надсилають на розміщення ми точнісінько так і викладаємо. Тобто, є з підписом, значить є і на ресурсі, якщо немає, тоді і не вигадуємо посилань (хіба що посилатись на електронну адресу), правда аж такої практики не доводилось зустрічати.
Та вам мало що, мабуть, «доводилось зустрічати. Бо ж сайт — без жодних вихідних даних.
А щодо того, що «звичніше», то переходьте взагалі на суржик, там і буде виправданим «слідуючий» чи «дійти до висновку» чи «згідно чого», чим рясніє ваш такий фаховий ресурс.
Та що Ви причіпились до вихідних даних, так не терпиться дізнатися хто курує ресурсом. А якщо немає над ним (ресурсом) пана 🙂 Вас це засмутить?
І навздогін «є підпис, отже є», та без підпису — то вже анонімка… Почитайте трохи про це, про медія електронні і не лише, про те, що таке новини, а що таке коментарі, що таке репортаж, а що таке інформація тощо… Може, справді створите щось ліпше за «Дрочінфо», бо на разі — як близнюки…
Обов’язково дослухаємось до Ваших зауважень і по наших розумових здібностях будемо виправляти нашу недолугість 🙂
Було би не зле. Бо сайтиків купа в Дрогобичі, та от інтернет-ЗМІ- обмаль.