Допомога переселенцям у ДрогобичіНа нинішній день в управлінні праці та соціального захисту населення перебувають на обліку 130 переміщених сімей (252 особи), з них 10 сімей (23 особи), які прибули у 2015 році

Нині на теренах східної України тривають бойові дії у боротьбі з російським окупантом. Триває процес переміщення цивільного населення з окупованих територій. Багато переселенців знаходять прихисток на теренах Львівщини, зокрема, у місті Дрогобичі.

За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради І. Терлецького, призначення та продовження виплати пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення та видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509.

Для отримання довідки особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та проживають в містах Дрогобичі та Стебнику необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок,1, каб. № 6,8, тел.22091,22165.

З питання порядку призначення та виплати державних допомог за більш детальною консультацією та довідковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради щоденно з 8.00 до 17.00 год. каб. № 8, 9, 11, або за тел. 35780, 410614.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому