Так, хто таки імперія зла ?Щоб переконатись у цьому, достатньо прочитати статтю 79-річного доктора технічних наук Закі Зайнулліна.

(скорочена публікація)

Російський тупик

Цими днями, коли ми відзначали 1025-ліття хрещення Київської Русі, чимало слів знову було сказано політиками про новий “русский мир”, який, мовляв, треба збудувати у найближчі десятиліття. Це, мовляв, зробить щасливими і багатими народи, які об’єднаються.

Такі ідеї не нові. І наслідки їх реалізації прогнозовані. Мабуть, саме тому в ідеї “нового русского мира” так багато опонентів. Цікаво, що навіть і серед російських громадян.

Щоб переконатись у цьому, достатньо прочитати статтю 79-річного доктора технічних наук Закі Зайнулліна. Її було опубліковано у газеті “Звезда Поволжья”, і вона викликала величезний резонанс.

Державна організація Роскомнагляд навіть побачила у статті ознаки екстремізму й висунула газеті попередження.

Аналіз, який зробив Закі Зайнуллін, справді вражає гостротою. Прямота деяких оцінок виглядає просто скандальною. А проте в самій Росії, якщо судити за дискусіями у ще більш-менш вільному інтернет-просторі, чимало людей назвали статтю першою публікацією в сучасній російській пресі з незакамуфльованою правдою про відносини росіян з іншими народами та про внутрішні проблеми самого російського народу.

Про автора

Доктор технічних наук, полковник у відставці. Має 68 наукових робіт із грифом “секретно” щодо ракетної техніки. До прикладу, розраховував параметри ракет “Тополь-М”, які й сьогодні перебувають на озброєнні Росії. Автор 27 повістей, трьох романів, понад 300 оповідань.

Вважає, що побачити себе очима стороннього спостерігача для будь-якої людини і для цілих народів — часто єдина можливість уникнути сумного кінця. Вірить, що його статті здатні змінити історичний курс російської держави.

Про порядок у країні

Порядку в Росії не було і не буде. Цьому є дві основні причини.

1. Щоб був порядок, треба працювати, а народ розбещений, не хоче працювати, хоче халяви.

2. Все життя й існування Росії з 1552 року (і навіть на 30—50 років раніше) ґрунтується на насильстві.

Сьогодні вся завойована земля лежить, обросла кропивою, лободою, бур’янами та деревами. Вже в Росії триває обговорення: “Треба землі Росії продати”. Земля ж для трудящих селян — як мати рідна. Вже матінку-землю продають! Заводи, фабрики зруйновані, села горять і вимирають, дороги руйнуються.

Криком “Росія — тільки для росіян!” Росію не підняти. Якщо прийдуть до влади російські фашисти, то країна за 5—6 років зникне, вимре… від голоду. Сьогодні Росію годують народи національних меншин.

Ставлення завойованих народів до Росії

Завойовницькі війни росіяни вели постійно протягом понад 500 років. Війна і захоплення чужих земель стали головною спеціальністю. 1552 року (перед захопленням Казанського ханства) чисельність росіян і казанців була однаковою — десь близько 8 мільйонів. Сьогодні росіян 140 мільйонів, а татар — 7,5 мільйона. Як було 1552 року 7,5 мільйона, так і залишилося сім із половиною мільйонів, росіяни зупинили збільшення чисельності татар на 460 років. Татар навіть стало менше. Що, хіба татари не люблять жінок? Та ні, просто всіх дітей із мішаних шлюбів і сьогодні записують “росіянами” за національністю. З 1917 року!

1552 року перед походом на Казань східна межа Русі проходила по річці Оці. Там, де нині місто Серпухов. Трагедія російського народу почалася 15 жовтня 1552 року — після повного знищення жителів Казані одразу після її взяття. Кров захисників текла рікою в Казанку і Булак. Жорстокість була безмірною. Штурмом взявши Казань, заволодівши незліченними багатствами — золотом, сріблом, коштовним камінням, зерном, хутром, худобою — цар Іван Кривавий, як і решта царів, зрозумів: жити можна грабунком інших народів, захоплюючи їхні багатства і землі.

Усі завойовані народи під росіянами почали відразу зменшуватися чисельно і зникати. Завойовані росіянами народи втрачали свій уклад життя, звичаї, звички і порядок скрізь. Минали роки, століття. Близько 80 завойованих народів зникли зовсім. Інші, більшість, як і татари, перестали збільшуватися чисельно і розвиватися, почали теж зникати, зменшуватися чисельно.

Спроба Путіна зробити Росію знову “великою”, такою, щоб світ знову боявся її, результатів не дає. І ми перестаємо боятися Москву.

Ідеологія для Росії

Сьогодні немає ніякої життєвої ідеології у Росії, та у “великого” народу й бути не може. Ідеологія у Русі й Росії з 1552 року була одна (з часів Івана Грозного!): світове панування! Цього прагнули і досягли успіху царі Іван Грозний, Петро І, Катери-на ІІ, Микола І й некороновані царі Ленін, Сталін. Навіть “тупак” Брежнєв через Афганістан намагався завоювати Індію.

А в чому велич Росії? Ось Америка — єдина наразі велика. Бо дуже працьовита країна і тому багата. А Кремлеві потрібна Росія з усіма колоніями.

В останні два роки росіяни на мітингах, на пікетах репетують: “Росія — для росіян!” Більшість росіян (95—99%) під цим гаслом розуміють Росію від Балтики до Тихого океану, з усіма захопленими колоніальними землями. І для цього мріють повернути під жорстоку колоніальну руку всі союзні республіки, які відійшли. Ці ж землі “исконно русские” були. Вони вважають всі нинішні землі держави від Балтики до Тихого океану плюс землі колишніх союзних республік “споконвічно російськими”. Але ж ці землі — завойовані росіянами протягом п’яти століть і ніякі вони не “споконвічні”!

Кричати на вулицях “Росія — для росіян!” історично неграмотно. Ну і йдіть на захід від річки Оки, на клаптик землі цієї старовинної Росії, яку ви, росіяни, мали до початку своїх завойовницьких воєн. Там справжня земля Росії. Там вам і має належати справжня земля російська “тільки для росіян!”

Інтелігенція

Починаючи зі взяття Казані, керівники Росії — шовіністи (князі, царі, попи, прем’єр-міністри, генеральні секретарі комуністів) століттями, віками виховували дух: російський народ великий, Росія велика і там, де сьогодні стоїть Росія, всі землі споконвічно російські! Притім сама Росія їх не займала!

Чингісхан, Батий-хан (як росіяни називають: “Татарське ярмо!”) із завойованих ними народів брали 10% ясак (десять!) Сьогодні російський уряд відбирає у Татарстану 75% бюджету. В 7,5 раза більше, ніж монгол.

Російська бюрократія розуміє дуже добре: “Якщо в Росії буде демократія, то не буде сьогоднішньої тоталітарної “Великої Росії”. Якщо зберегти Росію, то в ній ніколи не буде демократії”. Якщо буде в Росії демократія (це буде диво!), то Росія розвалиться. Ті завойовані Росією народи, що залишилися у її складі, теж розбіжаться.

Сьогодні російський інтелігент, що живе в Татарстані (99,99% не знають татарської мови, а самі живуть на татарській землі), кричить на мене: “Татарський націоналіст!” Путін забороняє мови інших народів в Росії, а російський народ мовчить. На це навіть Гітлер не йшов, коли завойовував СРСР з 1941 року. А великий президент Росії пішов! Мови заборонивши! І що б не творив російський великорусько-шовіністичний уряд Росії, інтелігенція росіян мовчить. Тому що вона теж великоруська, шовіністична…

Росія не хоче бути демократичною. Вона ще років 15—20 буде тоталітарною і потім розвалиться на шматки. Скоро (не пізніше ніж за 20 років) в Росії все одно виникне демократія, Росії тоталітарної не буде, всі малі народи звільняться. А що ж росіяни? Росіянам доведеться навчитися працювати, як татари, чуваші, латиші, литовці, естонці, німці, євреї і, знову ж, навчитися в правах бути рівними з іншими народами. Досить бути “старшим братом”… Не буде “великої” злиденної Росії!

Сімейне становище і секс росіян

Спробую розібрати це питання коротко, проте, мабуть, все ж викличу обурення громадян, особливо російських чоловіків. Бо тут я все-таки зачіпаю інтимний бік життя громадян. Але прийшов час, і хтось повинен почати першим, і першим скажу я.

Недавно по телевізору повідомили, що в Росії сьогодні 65% (!) розлучень. Яка ж причина?

Нехай пробачать мені цю мою статтю російські жінки — мені сьогодні їх дуже шкода, вони у своєму молодому житті не мають достатньо міцного в сексуальному плані чоловіка. Досі ніхто з фахівців відкрито не показував сексуальної трагедії російської жінки. А ця трагедія непоправна. Вона залишається трагедією тільки російської жінки, трагедією всього російського народу, і через цю трагедію російський народ йде до зникнення посилено і слабшає рік від року.

З часів Івана Грозного почалися завойовницькі походи росіян. Війни, вбивства, битви, нерви, горілка… І тут треба заспокоїтись. Для цього ось вони, полонені жінки чужі… і горілка… Російські чоловіки під час тих незліченних воєн почали багато пити і жити безтурботно, легко.

У порівнянні з 1995 роком, горілка нині в Росії у 15 разів дешевша. У п’ятнадцятеро! Пий, російський народе, спивайся і слухайся путіних! Горілка буде тобі! Не турбуйся! Тільки слухайся!

І російський мужик постійно і багато п’є вже протягом 460 років. І через постійне надмірне споживання спиртного в організмі російського чоловіка за кілька сотень літ відбулися незворотні сексуальні генетичні зміни. Він став сексуально слабким. І природна потреба російської жінки понад 400 років незадоволена її російським мужиком-чоловіком.

Сексуально безсилий, ще й питущий, російський чоловік не потрібен сильній російській жінці. Задоволення вона починає шукати на стороні, а рішучіші й дуже сексуальні проганяють “непридатного” мужика і залишаються з дітьми самі. Звідси й 65% розлучень у російських сім’ях.

Наприкінці

На гроші від продажу нафти, газу, лісу, руди Росія багатіти не може. Років із десять тому, в зв’язку з відкриттям великих запасів вуглеводнів у Північному морі, королю Норвегії поставили запитання: “Великі запаси тепер у Норвегії. Продаючи цю нафту, Норвегія розбагатіє, чи не так?!” І король відповів:

“Продаючи корисні копалини, жодна країна ніколи не багатіла. Багатіє та країна, де народ працює. Ми, норвежці, добре працюємо, і ще до відкриття нафти наша країна жила багато. Ми багаті не нафтою”.

…У Росії немає майбутнього. У цій статті я пояснив чому. Вона вже незабаром розвалиться. У найближчі роки відбудеться офіційний розпад Росії.

Закі ЗАЙНУЛЛІН,
доктор технічних наук, фото Reuters