До участі у Форумі були запрошені учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів, представники громадських організацій міста
Нині ми спостерігаємо стрімкий розвиток технологій та трансформацію людства у мережеве суспільство. Найбільше цим незворотнім процесам піддаються молоді особи. Як впливає мережеве суспільство та до чого слід бути готовим молодим людям — про це та інше говорили у четвер, 12 лютого, в сесійній залі Ратуші, де відбувся Форум Молоді Дрогобиччини. Тема Форуму: «Ціннісні орієнтири молодої людини в мережевому суспільстві».
До участі у Форумі були запрошені учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів, представники громадських організацій міста.
Також у Форумі взяли участь депутати Львівської обласної ради — Михайло Задорожний та Дрогобицької міської ради — Михайло Ваврин.
Розпочався Форум з привітань учасників запрошеними гостями та спікерами.
Першим до молоді звернувся голова Єпархіальної комісії у справах молоді о. Олег Кекош, який привітав усіх учасників з початком роботи Форуму, наголосивши молоді на тому, що розвиток інтернет-технологій — це позитивна справа, але варто пам’ятати, що головним орієнтиром у нинішньому активному житті, для кожного має бути Господь Бог, який допомагає зберегти правильний світогляд і не загубитися у вирі подій.
Надія Скотна — професор, доктор філософських наук, ректор ДДПУ ім. І. Франка, у своєму виступі зазначила, що розвиток новітніх технологій є основою інформаційного суспільства. Час в якому ми живемо є складним, драматичним і водночас трагічним. Однак нині ми повинні думати про майбутнє. Саме інтернет-технології сприяють молодій людині бути комунікабельним, оперативним, поінформованим, завжди знаходитися на зв’язку з іншими особами. Значний позитивний вплив спостерігається і в освіті, адже завдяки інтернету, кожен має доступ до провідних бібліотек світу, що є запорукою успішного навчання та виховання майбутнього нашого суспільства.
Тарас Метик — секретар Дрогобицької міської ради, розпочав свій виступ з аналізу подій, які нині переживає Україна і український народ. Щодо соціальних мереж, то посадовець звернувся до молоді, аби ті були обережними і вміли розрізняти правдиву і неправдиву інформацію, адже чимало публікацій спрямовано на пропаганду злих намірів, які сіють зло серед українців. Опісля Тарас Метик закликав молодь, на прикладі історичних подвигів їхніх однолітків, наслідувати боротьбу за незалежність, творити і розбудовувати рідну державу, бути гідними патріотами своєї неньки України.
Спікер Форуму Олександра Пашко, яка є начальником відділу сім’ї, молоді та туризму, також привітала учасників, розповіла про особливість цього форуму та актуальність теми, очікування, які нині старше покоління покладає на молодих людей. Оскільки нині в Україні гинуть патріоти своєї держави, то рішенням організаторів було запалено свічу, яка символізувала пам’ять про героїв і горіла протягом всього Форуму.
Опісля перед молоддю виступив віце-ректор Українського Католицького Університету, почесний гість Форуму — Мирослав Маринович. З перших слів свого виступу, почесний гість налаштував молодь на дискусію, а не лекцію. Також наголосив, що для молодих дрогобичан він дарує свої збірки, які привіз із собою.
Протягом півтори години М. Маринович спілкувався з молоддю на тему «Ціннісні орієнтири молодої людини». Найголовніша думка, яку віце-ректор намагався донести до молодих осіб — те, що нині майбутнє залежить від молоді, її виховання, світогляду і вподобань. Для змін у країні потрібні нові сили, нового формату, які здатна створити молодь. Все, що ми прагнемо творити, має мати духовне підґрунтя, адже віра — велика рушійна сила.
Кожна молода особа, яка поставили запитання почесному гостеві, отримала ґрунтовну відповідь. В деяких моментах виникали дискусії. Однак, на загал, у кожному запитанні, обидві сторони знайшли спільні точки дотику.
О 12:30 год., відповідно до регламенту, відбулася перерва на каву, де учасники мали можливість поспілкуватися з гостями та між собою за неформальних обставин.
Друга частина Форуму полягала у роботі в групах. Попередньо учасників було поділено на три групи. Відтак, координаторами першої групи були о. Ігор Цмоканич та Володимир Бараняк; другої — Олена Куртяк; третьої — Ігор Стахнів, Олександр Максимов та Кирило Каралюс.
Завершився Форум церемонією вручення учасникам сертифікатів та цінних подарунків, серед яких — книги про рідний край видавництва «Коло».
За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому
А чи відомо вам, на цьому сайті про авторське право хоч щось? Про те, що треба посилатися на джерела, звідки берете тексти? До речі, ті, хто це писали, наробили помилок. А ви їх передрукували. Де претеся, шановні?
Шановна цю статтю нам вислали на пошту … видихайте
Так і можете нам підказати на кого зіслатися, з радість поставим першоджерело і вельмишанованого автора допису
Непідписану вислали?
А хто перекладав з «Новой газеты» так недолуго й безграмотно? Теж на пошту надіслали?
Зберіться докупи Маріє, так розумію ви про різне ?
На рахунок помилок … можете відредагувати і надіслати, будемо вдячні і обовязково зішлемось на вашу працю. Продовжуйте критикувати 🙂