новини дрогобича - Дрогобич SOSВчора, 01 липня, у приміщенні Дрогобицької міської ради відбулась зустріч представників громадських організацій та державних структур з метою створення координаційного центру допомоги «Дрогобич SOS»

Результатом зустрічі є створення постійно діючої робочої групи, яка буде формувати базу даних про потреби бійців, які перебувають та готуються до виїзду в зону АТО.

Просимо родичів і близьких учасників АТО зголоситися та надати дані для формування єдиної бази даних. Інформацію можна подавати в каб. №33 Дрогобицької міської ради (відділ сім’ї, молоді та туризму).

Також, з метою оперативності, у соціальній мережі створено групу «Дрогобич SOS — допомога армії» (https://www.facebook.com/groups/549007221888605/). У даній групі будуть оголошувати потреби. Усі громадські організації запрошуються до співпраці.

Станом на 01.07.2014 року військоматом було направлено на підготовку 385 чоловіків з Дрогобицького регіону, з них : 107 солдат (мм. Дрогобич та Стебник) + 22 офіцери. Задіяно в зоні АТО близько 100 військовослужбовців в/ч А 1108, та 21 гвардієць з Національної гвардії України.