новини дрогобича - наради по господарціУ вівторок, 1 липня, відбулася оперативна нарада, на якій обговорили діяльність відділів і підрозділів виконкому міської ради за минулий тиждень, а також, плани на поточний тиждень

Щодо діяльності департаменту міського господарства, то зараз у Дрогобичі відбувається ремонт дорожнього покриття. 2 липня, ремонтні роботи проводитимуться у центральній частині міста. Відповідно рух транспорту буде зупинено на вулиці Лесі Українки (біля магазину «1000 дрібниць»), В. Чорновола, П. Орлика. Начальник департаменту міського господарства Іван Лепкий звертається до усіх водіїв поставитися з розумінням до ситуації та тимчасового перекриття вулиць і не створювати перешкод.

Усім відомо, що з новими реформами в Україні відбудеться децентралізація влади. З цього приводу перший заступник міського голови Іван Даців закликав керівників відділів розробити оптимізаційні плани заходів. Щодо діяльності самої міської ради, то можливе проведення реструктуризації відділів. Усі плани за словами першого заступника будуть винесені на громадське обговорення.

«Дрогобич — туристичне місто» — напрямок, який за словами першого заступника міського голови Івана Даціва та секретаря міської ради Романа Курчика потребує вдосконалення та пильної уваги. За словами Романа Курчика, місто Дрогобич має багато історичних пам’яток, які можна демонструвати гостям міста. В рамках Програми «Транскордонного співробітництва» в.о. міського голови взяв участь у заходах, які відбувалися у Львові. За його словами є гранти, є приклади інших міст, які необхідно впровадити у Дрогобичі, а це — ще один крок до наповнення бюджету. Після цього перший заступник доручив відділу архітектури розробити План «Старого міста», за яким відбуватиметься розробка туристичних маршрутів. Щодо центральної частини міста, то шукатимуться кошти на приведення будинків до належного і привабливого вигляду для туристів та жителів міста.

Події на Сході України не залишають байдужими мешканців Західної України. З міста Дрогобича та Дрогобицького району, як добровільно, так і призовом, відбувається відрядження чоловіків на схід для проведення АТО. Міська рада ініціює створення координаційного інформаційного центру, який забезпечуватиме оперативну діяльність з обліку осіб, які задіяні в АТО, їхніх сімей, коштів, амуніції, та забезпечуватиме вирішення потреб та проблем як військових, так і їхніх сімей.

У неділю у Дрогобичі відзначали День Конституції та День молоді. В.о. міського голови Роман Курчик наголосив, що громадське віче відбулося, але здивувала відсутність тих активістів, які часто ставлять претензії до діяльності міської влади, дають поради різноманітного характеру, критикують окремих посадовців, але самі, в черговий раз, не продемонстрували патріотизму, не взявши участь у міському заході.

Щодо рішення виконавчого комітету про демонтаж самовільно збудованих «МАФів» фірмою «ПекПол» та «Мостиський хліб», то таке рішення є виконаним.

На завершення наради Роман Курчик доповів, що минулого тижня він брав участь у Європейському тижні сталої енергетики, який відбувався у місті Львові. Для Дрогобича було видано сертифікат Програми «Угода мерів сталої енергетики».

Також в.о. міського голови запросив усіх присутніх взяти участь 3 липня у заходах присвячених 73-річниці проголошення Акту відновлення Української державності.