новини з дрогобичаПрофесія архітектора – одна з найдревніших, найблагородніших мирних та творчих професій

Завдяки таланту архітекторів обличчя наших міст і сіл стає сучасним та молодим. Активну позицію та творчу думку зодчих Дрогобиччини цінують і поважають. Високий професіоналізм, аналітичне мислення,  прагнення пошуку гармонії у всьому – це те, що завше притаманне творчій натурі наших архітекторів.

Сьогодні, як ніколи, держава чекає від Вас нових професійних рішень задля підвищення архітектурно-художньої виразності міст і сіл, задля функціонального планування та організації територій. Сподіваємося і віримо, що й надалі Ваші високі творчі здобутки стануть вагомим внеском в ім’я розбудови, розквіту і щасливого майбутнього всієї України.

Бажаємо Вам земного щастя, світлої долі, успіхів у плідній праці на благо народу Української незалежної держави.

 

Довідка

В Україні в 1995 році встановлено День архітектури України, який відмічається щорічно 1 липня у тогорічний Всесвітній день архітектури. Цього дня проводиться присудження і вручається Державна премія України в галузі архітектури.

З 1996 року Всесвітній День архітектора приурочений до Міжнародного дня житла, який святкується в перший понеділок жовтня. Це рішення ухвалила Міжнародна спілка архітекторів на XX Генеральній асамблеї ООН у Барселоні.