заборона московітського продуктуДепутати Бориславської міської ради розглянули рішення «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території міста Борислава»

Рішення отримало одноголосну підтримку депутатів,

повідомляє ДНК з посиланням на Бориславську міську раду. Відповідне рішення прийнято на останньому засіданні сесії міської ради.

Як доповіла депутат міської ради, Елла Качмарчик, з метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі, задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації, на території міста Борислава буде встановлено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту до моменту повного припинення окупації території України.

Відтак, управлінню культури, молоді, фізичної культури та спорту і відділу економіки та торгівлі цим же рішенням доручено вжити заходів щодо проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних та юридичних осіб про нововведений мораторій.