з Трускавця до Франції«Напис «Небесна сотня» притягував погляди спортсменів до нашого трускавчанина, багато людей розпитували його про події на Майдані, про тривалу війну, що точиться зараз у нас на Сході

У Франції цього літа пройшов всесвітньо відомий велопробіг. Подібні змагання відбуваються раз на 4 роки і збирають тисячі бажаючих. Тільки цього року до велопробігу зголосилося 6,5 тис охочих із різних куточків світу. Спортсмени у дорозі провели на своїх залізних конях 4 доби , скуштували за цей час чималу дозу адреналіну та роздивилися чудові краєвиди Франції. Серед учасників змагань було і 37 українців, представників Львова, Сум, Одеси, Києва та інших міст нашої держави.

Вражає інше – прославився і запам’ятався серед українських спортсменів – трускавчанин Олександр Яцина. Чоловік закарбувався у пам’яті багатьох учасників та глядачів своєю формою — окрім того, що вона була виконана у патріотичних тонах, ще й презентувала напис « Небесня сотня». Про цього патріотичного трускавчанина сьогодні на понеділковій нараді у Трускавецькій міській раді присутнім з гордістю розповів міський голова Трускавця Руслан Козир. Його заступник Ігор Паньків під час своєї відпустки був у групі підтримки спортсмена. Міський голова продемонстрував усім форму спортсмена. Вона стане черговим патріотичним експонатом Музею історії міста.

«Напис «Небесна сотня» притягував погляди спортсменів до нашого трускавчанина, багато людей розпитували його про події на Майдані, про тривалу війну, що точиться зараз у нас на Сході. Тішить те, що люди у Європі слідкують за подіями в Україні і бажають нам миру», -.доповнив очільника міста Ігор Паньків.

Щодо результатів забігу – то українці показали високий результат і прийшли на фініш у першій сотні учасників. Вітаємо!