збитки УкраїниВ Криму допускають закриття турсезону, якщо ситуація з ковідом перевалить через катастрофічну позначку

Так звана влада окупованого Криму допускає екстрене закриття туристичного сезону на півострові. Це може статися в разі, якщо епідемія коронавіруса на півострові перетне катастрофічну позначку захворюваності та смертності.

Про це повідомляють російські інформаційні агентства, цитуючи заяву так званого «глави адміністрації» Криму Сергія Аксьонова, передає Д-НК.

Російський «чиновник» підкреслив, що поки ситуація нібито контролюється, уточнює «РИА Новости». «Якщо ситуація з коронавірусів в Криму перевалить через катастрофічну позначку, доведеться закривати турсезон», — заявив він.

Нагадаємо, росіяни не пускатимуть в готелі Севастополя нещеплених людей. У той же час відомий російський блогер Олександр Горний відзначає різке збільшення динаміки виявлених хворих. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він зазначає, що влада півострова не здатна переломити ситуацію. «Поговоріть з тими, хто вижив. Вчора 401, сьогодні 409, і жорстка очевидна динаміка по офіційно виявленим хворим. Влада Криму не здатні переломити ситуацію, точніше не хочуть. Йде одна балаканина, порожні погрози, а люди вмирають щодня !!!! ! Вибори єдиноросів, бабки друзів, та й байдуже ставлення до жителів Криму — ось пояснення того, що відбувається «, — відзначає він.

За словами блогера, лікарі півострова працюють на межі. «Кілька моїх близьких знайомих вибралися тільки що з червоної зони, їм пощастило, вони вижили, але те, що з ними зробив ковід, і те, що вони розповідають, це страшно. Я не знаю, скільки їм потрібно часу на відновлення, але не менше пари місяців. Лікарі на межі, і це ще не кінець. У лікарів ставлення до влади Криму дуже просте — вони вас зневажають, називають банально негідниками, і я їх розумію. Вони не будуть голосувати за ЄР або не підуть, так говорили мені багато медики. На вулиці літо, спека, божевільна кількість туристів і повна безвідповідальність як туристів, так і бізнесу, і влади «, — пише Горний.