в ДрогобичіНа понеділковій оперативній нараді, 7 вересня, перший заступник міського голови Петро Суда поінформував про стан господарських справ у місті

За його словами, продовжується контроль сфери громадського перевезення у місті. За підсумками наради з перевізниками, яка відбулася минулого тижня, відновлено діяльність робочої групи, яка контролюватиме цю сферу і фіксуватиме порушення. Петро Суда переконаний, що в тих умовах, які нині створені для перевізників, послуги у сфері пасажирських перевезень мають надаватися на високому рівні.

Петро Суда поінформував, що візьме участь у зборах, які відбуватимуться на ПАТ «ДЗАК». Тому зобов’язав компетентні відділи і управління підготувати інформацію щодо заборгованості цього підприємства перед міським бюджетом.

«Щоб розуміти, яка ситуація на підприємстві, варто глянути на офіційні показники, де одна заборгованість по заробітній платі цього підприємства становить 7,1 млн грн.», — наголосив посадовець.

Минулого тижня відбулося друге засідання ініціативної групи щодо встановлення пам’ятника «Лицарю в збруї». Перший заступник міського голови поінформував, що створено оргкомітет, який займатиметься розробкою пропозицій щодо пам’ятника. І є надія на те, що у травні 2016 року «Лицар в збруї» постане на площі Ринок так, як це було 100 років тому.

Щодо інших проблем, Петро Суда дав доручення відділу архітектури та містобудування перевірити наявність дозвільної документації для встановлення МАФу на вул. Грушевського. Перший заступник також вважає, що потрібно посилити контроль і перевірки підприємців, які торгують алкоголем та тютюновими виробами. Адже є магазини, які торгують алкоголем у нічний час. Мало того, що там продають алкоголь неповнолітнім, так біля цих магазинів організовуються цілі притони, які створюють незручності для дрогобичан. Таких у місті є чимало. Тому, за словами посадовця, порушники, які не сплачують податки і не дотримуються рішень виконкому, і порушники громадського порядку, мають бути притягнені до відповідальності.

На завершення, перший заступник міського голови, звернувся до відповідних служб перевірити діяльність дитячого будинку «Оранта» у Дрогобичі, де на 17 дітей налічується 26 працівників. Мотивацією такого рішення став візит до міської ради добродійки із-за кордону, яка прагне допомогти дітям, але вражена, що при кількості 26 працівників будівля і прилегла територія знаходяться у неналежно прибраному стані.

Підбиваючи підсумки оперативної наради, в.о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик звернувся до правоохоронців, щоб вони посилили патрулювання міста для ефективної боротьби з порушниками та злочинцями. Одразу посадовець навів факт, що у понеділок, о 7:45 год, газель бордового кольору з надписом «Меденицький хліб», попри всі обмежувачі руху, проїхалася пішохідною зоною і газоном біля собору Пресвятої Трійці. Тарас Метик зобов’язав правоохоронців встановити порушника, покарати і доповісти про виконане доручення.

Подбав посадовець і про безпеку учнів та дітей міста. В.о. міського голови зобов’язав відділ освіти посилити заходи безпеки в освітніх та дошкільних закладах міста.
«З настанням першого вересня, можлива активізація диверсантів. Наші діти – наше майбутнє. І ми повинні їх оберігати», — наголосив Тарас Метик.
Також в.о. міського голови, ведучи мову про освіту, подякував усім, хто взяв участь в урочистостях з нагоди 1-го вересня, які відбувалися у навчальних закладах міста.
Поінформував присутніх Тарас Метик й про стан справ з ремонтом доріг в місті. Щодо вул. Самбірської, то він спростував усі закиди й плітки про те, що це останній шар асфальту, про роботу служб та інше. За його словами, після виконання робіт, які проводяться зараз, планується вистелити ще один шар асфальту. Посадовець запевнив, що ремонт цієї вулиці знаходиться на його особистому контролі, адже він неодноразово, об’їжджаючи місто, оглядає цю ділянку дороги.

На завершення, Тарас Метик розповів про підготовку до засідання 65-ої сесії, яке заплановано на 17 вересня.