квартири в ДрогобичіПісля обвалу на ринку нерухомості, який почався ще на початку 2017 року, експерти прогнозують різкий рух вверх

У країні нестабільна економічна ситуація потрохи починає вирівнюватись і ті люди яким ще рік — два були нецікаві

інвестиції в нерухомість і які воліли купувати долари в очікуванні чергового зростання курсу валют, знову потихеньку починають дивитися в сторону ринку нерухомості».

Під час стабілізації політичної ситуації багато людей з грошима, що ще недавно думали про виїзд з країни на ПМЖ і вже розпродали свої квартири намагаються швидко вкластися знову в нерухомість розуміючи позитивну кон’юнктуру ринку», — говорить Спиритняк Володимир.

Експерти припускають, що до кінця року доларові ціни на нерухомість можуть піднятися до 10%, а в гривні ціни будуть рости ще динамічніше. «У порівнянні з 2016-2017 роками, в 2018-му темпи росту вартості нерухомості в доларах виростуть з 11% до 25% в рік. Думаю, що тенденція збережеться, і в слідуючому році ріст ринку покаже ще 10%. Гривневе зростання цін буде залежати від курсу долара», — коментує аналітик Асоціації фахівців з нерухомості України Аарон Кульман.

Зараз найоптимальніший час для придбання квартири як на вторинному так і на первинному (новобудови) ринках. На первинному буде навіть правильніше, як по грошах, так і по якості запропонованого.

Отже, якщо ви давно думаєте про придбання житла, зараз саме той час, переконують експерти.