ПрезидентПрезидент України Петро Порошенко 25 грудня відвідав український Тернопіль

Там він встиг поспілкуватися з простими громадянами. Порошенко в Facebook показав кадри свого візиту до Тернополя, передає ДНК.

У вівторок, 25 грудня, Порошенко з робочим візитом прибув до Тернополя. Крім обговорення робочих питань, він за традицією встиг ще й прогулятися по місту, охоче спілкуючись з перехожими. Президент не відмовляв тернополянам в обіймах, рукостискання і селфі. А ті у відповідь його дуже тепло прийняли.

«Файне місто прекрасних людей — Тернопіль черговий раз зустрів щирими посмішками і приємними словами підтримки, від яких будь-яка зима стає відразу тепліше», — прокоментував свій візит Президент.

Президент

Відео прогулянки Порошенко є красномовним свідченням того, який насправді рейтинг у українського лідера. Доказ тому і коментарі в соцмережах. «Порошенко молодець! У нього все щиро і просто виходить. Це при тому, що рівних йому в питаннях зміцнення обороноздатності країни і зовнішньої політики — немає», — підкреслив один з коментаторів.

«Порошенко — єдиний президент, яким дійсно пишаюся!» — запевнив ще один користувач Мережі. «Народний Президент! Хто сумнівається, реакція людей все показує», — додав підписник українського лідера.

Президент

Президент