Український виробник водоочисного обладнання Ecosoft, який через повномасштабну війну з росією втратив в Ірпені завод і склад з продукцією, орендував складський комплекс JAM в Гостомелі, який належить девелоперу Alterra Group.

“Чимало вітчизняних компаній на Київщині зазнали нищівних втрат у лютому-березні минулого року. Рашистські обстріли зруйнували виробництва і склади, але не віру в нашу перемогу і здатність відновлювати бізнес. Складський комплекс JAM також отримав  пошкодження, але ми добудували його і раді вітати в ньому нашого бізнес-партнера — компанію Ecosoft”, — зазначив засновник Alterra Group Дмитро Ковальчук. 

JAM — це складський комплекс класу В+. Введений в експлуатацію у 2022 році. Загальна площа — 3 598,1 м². Складські приміщення — 2 930,9 м². Комплекс розташований в 5 км від Варшавської траси і в 11 км від Кільцевої дороги Києва. 

Додатково для Ecosoft компанія Alterra Group побудувало офісне приміщення на п’ять кімнат і зробила благоустрій території.

“Нажаль, після окупації нашого району вцілілих виробництв і складських комплексів залишились одиниці і ми використали цю можливість працювати разом з Alterra Group. Ми були одночасно і обережні, і сміливі, щоб прийняти рішення розмістити склад в Гостомелі. Alterra Group була одночасно обережна і смілива, щоб завершити будівництво і здати об’єкт в Гостомелі. Мабуть, це наш час, коли ми потрібні один одному і коли співпраця допомагає розвиватися нашим компаніям”, — зауважив директор операційного департамента Ecosoft Юрій Чечайлюк.

Довідково

ТОВ «Альтерра Груп»/Alterra Group – українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та керуванні комерційною нерухомістю «під ключ». У портфелі компанії – 35 об’єктів загальною площею 175 тис. кв. м. Серед них – складські та виробничі комплекси, бізнес-центри, торгові та торгово-розважальні центри.