депутати у Дрогобичі навиворітАгенція незалежних журналістських розслідувань починає серію матеріалів про Дрогобич.

Досить нам працювати у Львові – вирішила наша команда, і «у роботу» взяли друге за величиною місто Львівщини – Дрогобич.Визначні та впливові особи цього міста потраплять під ретельне вивчення нашими журналістами. Щоб у підсумку, кожен дрогобичанин дізнався, якими насправді є місцеві політики, депутати чиновники та інші активні учасники політичного і не лише політичного життя у Дрогобичі. 

Після останніх змін до Конституції Україні, термін повноважень міських голів було змінено з 4 до 5 років. І нові вибори мерів та голів сільських та селищних рад і депутатів місцевих рад мають відбутись у 2015 році. Можливо, ще не усі помітили, але чимало відомих і не дуже відомих людей у Дрогобичі відкрито чи приховано заявляють про свої мерські амбіції. Варто зауважити, що є серед них люди різного штибу: поруч з чесними і порядними чимало трапляється не дуже чесних і не дуже порядних. Що ж, люди різні. Та й за 2 роки політичне поле Дрогобича може суттєво змінитись. Кінцевий вибір зроблять громадяни міста, віддавши голоси за найдостойнішого.

А тим часом, ми ретельно вивчимо ким насправді є і за чий рахунок живуть основні дійові особи Дрогобича. Мова йде про політиків, депутатів, посадовців, громадських діячів та й загалом про усіх, хто матиме вплив на перебіг виборів. Поки що ми не оприлюднюємо перелік, очікуючи на пропозиції від наших читачів. Але йтиметься про владу Дрогобича (від вищого керівництва ДМР до керівників департаментів, управлінь та комунальних підприємств), очільників різноманітних навчальних, медичних, державних та інших установ, депутатів різних рівнів (від місцевої ради до ВРУ), політиків, керівників місцевих партійних організацій, громадських діячів та й загалом усіх, хто так чи інакше впливає на життя у другому за величиною місті Львівщини.

Надалі декілька разів на місяць очікуйте на журналістські розслідування під загальною назвою «Дрогобич під прицілом». Матеріали буде розміщено у засобах масової інформації (газети, новинні сайти і т.д.) Дрогобича та Львівської області. Кожна стаття презентуватиме одну особистість. Основні моменти, на яких буде акцентовано – теперішня та колишня діяльність, статки та маєтки, друзі, родичі та оточення, а також зв’язки з різноманітними персонами, установами та організаціями. Плануємо, щоб усі зацікавлені могли побачити, якою може бути влада у Дрогобичі після 2015 року – хто претендуватиме на посади мера, заступників, керівників департаментів та управлінь, яким може стати депутатський корпус ДМР та хто представлятиме місто в обласній раді.

Також просимо писати, про кого Ви б хотіли прочитати наступного разу. Діліться фактами і спостереженнями про ключових і визначальних осіб Дрогобича. Ми обов’язково використаємо Ваші дані з посиланням на джерело, або ж анонімно, якщо таким буде Ваше побажання. Чекаємо на Ваші листи на електронну скриньку agency.nzhr@gmail.comАдресу для звичайних листів повідомимо згодом.

Агенція незалежних журналістських розслідувань