забудови у ДрогобичіВперше у Дрогобичі при плануванні мікрорайону індивідуальної забудови влада передбачила проведення необхідних інженерних мереж.

Тобто, кожен забудовник зможе під’єднатися до каналізації, ліній водопостачання, електропередач, газопроводу тощо. «Таким чином, будуємо чисте місто», — резюмує міський голова.

На вул.Шептицького готуються зводити будинки відповідно до дозволів міської ради на спорудження індивідуальних житлових забудов. Місце будівництва котеджів (65 земельних ділянок по 600 кв.м. кожна) оглянув під час виїзної наради у середу, 3 липня, міський голова Олексій Радзієвський.

Це вперше у нашому місті, коли новий мікрорайон приватних будинків облаштовують всіма необхідними інженерними мережами. Раніше при зведенні індивідуальних будинків не облаштовували комунікацій. Тож людям доводилось об’єднуватись і власними силами вирішувати проблеми, що часто було просто непід’ємним для деяких малозабезпечених громадян. Також нерідко комунікації у подібних мікрорайонах прокладали не плановано, від одного будинку до іншого, що також не особливо влаштовувало городян і владу. На противагу попереднім забудовам, цього разу мешканці звернулись до міської влади, безкоштовно отримали земельні ділянки і уклали договори з КП «Управління капітального будівництва» на влаштування інженерних мереж біля них.

На даний момент встановлюють опори ліній електропередач та завершують прокладання газопроводу. У мікрорайоні вул. Шептицького працює 6 одиниць техніки. Усі роботи проводять відповідно до графіку, затвердженого міським головою.

Вже у вересні планують завершити проведення інженерних мереж. Після цього Управління капітального будівництва передасть їх на баланс комунальних служб і можна буде розпочати зведення будинків.

Нагадаємо, що під час забудови іншого мікрорайону – на вул. Стуса, не передбачили каналізацію. Через це мешканці мали труднощі з утилізацією нечистот.

Вислухавши усі зверенння, О.Радзієвський запропонував комунальникам встановити лічильники на воду та світло ще на початку будівництва, а не після здачі котеджів в експлуатацію: «Під час будівництва людям потрібна буде вода та електрика, сааме тому я дав вказівку комунальним службам, щоб почали приймати заяви на розміщення лічильників».

Таким чином, міський голова вкотре виконав передвиборчі обіцянки: втілювати право мешканців міста отримувати земельні ділянки, а також розвивати інфраструктуру та благоустрій Дрогобича.

Не виключено, що новий мікрорайон на вул.Шептицького може стати прикладом для інших забудовників як у Дрогобичі, так і для інших міст Львівської області.

Прес-служба Дрогобицького виконкому