Автокондиціонери стали повсякденною частиною сучасного автомобіля. Їхня робота сприймається, як щось належне рівно до тих пір, поки в салоні підтримується комфортна температура. Несправності створюють фізичний дискомфорт та помітні відразу. Докладніше розберемо причини несправності кондиціонерів, а тим, хто планує купівлю обладнання для заправки кондиціонерів автомобілів, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину AD-Instrument: https://ad-instrument.com.ua/ua/g3819890-zapravochnoe-oborudovanie-dlya.

3 причини відсутності охолодження автокондиціонера

Одна з найпоширеніших причин, яку, на жаль, не можна вирішити лише за допомогою обладнання для заправки кондиціонерів автомобілів — несправність конденсора. Цей вузол у системі кондиціонера відповідає за охолодження робочої рідини. При забрудненні конденсор втрачає свою функціональність і кондиціонер просто вимикається.

Якщо використання заправної станції для фреону не вирішує проблеми відсутності охолодження, зверніть увагу на компресор кондиціонера. Витік холодоагенту часто відбувається через прокладки, які зносилися, а також через розгерметизацію магістральних каналів і механічне пошкодження.

Слабким місцем автомобільних кондиціонерів є трубопровід, до якого входять магістральні шланги, ущільнювальні прокладки та сальники. Розгерметизація може статися у разі пошкодження будь-якого з перерахованих елементів. У цьому випадку перед використанням обладнання для заправки кондиціонера автомобіля необхідно замінити пошкоджену ділянку двоконтурної системи.

Коли допоможе заправна станція для фреону

Обладнання для заправки кондиціонерів автомобіля здатне повернути продуктивність лише у разі природного зниження рівня холодоагенту.

Заправку за допомогою професійного обладнання для кондиціонерів рекомендується виконувати кожні 2-3 роки для авто, які були придбані в салоні. Для авто віком 7-10 років перевірку та заправку фреону рекомендується виконувати щороку. За рік експлуатації втрачається близько 10% заправленого фреону. 

Професійне обладнання для автокондиціонерів дозволяє виміряти кількість фреону в системі та точно визначити необхідну кількість з урахуванням моделі та марки машини. На необхідність заправки також вказує зниження якості обдування та надмірно повільне охолодження повітря.