Спецкомісія ООН розпочала розслідування щодо кремлівських пропагандистів за фактом підбурювання до геноциду

В ООН серйозно взялися за кремлівських пропагандистів. Спецкомісія розпочала розслідування за фактом їхньої причетності до підбурювання геноциду щодо народу України.

Про це повідомило агентство AFP, посилаючись на заяву голови комісії ООН із розслідування війни в Україні Еріка Мозе, передає ДНК.

«Деякі висловлювання, оприлюднені державними та іншими ЗМІ росії, можуть містити заклики до геноциду», — заявив представник ООН.

Прізвища він не вказував, але запевнив, що розслідування йде. Ситуацію прокоментував у Telegram відомий публіцист Олександр Невзоров. Він впевнений, що незабаром видні представники кремлівської пропаганди обзаведуться ордерами від Міжнародного кримінального суду і опиняться в розшуку, як і їхній господар путін.

На його думку,

«коли диктатор рф відійде в інший світ, почнеться «великий драп» кремлівських пропагандистів, їх спроба втекти від правосуддя по всьому світу. «Це буде велика баталія… У той день, коли «воно» здохне, в битві за останній квиток на М’янму багатодітний Соловйов буде розмахувати Симонян усіма своїми немовлятами. Корчевников у паранджі, зчепившись зі Скабеєвою, відірве у неї накладну маскувальну бороду» особисто здасть Оленьку до Інтерполу. Гундяєв хитро оформиться як «вантаж нетлінних мощей»», — написав Невзоров.

Він запевнив, що відповідати за скоєне кремлівські розпалювачі війни не захочуть, а натовпом намагатимуться втекти. На них розпочнеться «полювання».

«Відлов російських пропагандистів у світі стане захоплюючим шоу на пару-трійку років», — запевнив публіцист.