Завдяки експлуатаційним характеристикам напірно-всмоктуючі рукави затребувані в багатьох сферах діяльності людини, зокрема, в харчовій промисловості. Гумові шланги відмінно виконують перекачування рідин та різних речовин.

Вигідно купити всмоктуючий харчовий шланг можна в інтернет-магазині компанії «Завод Укргума», для реалізація товару відбувається безпосередньо від виробника, що дає можливість не тільки отримати оригінальну продукцію, а й не переплачувати. Рукав напірно-всмоктуючий виготовлений згідно з ГОСТ: https://укррезина.com.ua/ua/g31583119-rukava-naporno-vsasyvayuschie

Напірно-всмоктуючий рукав: що можна транспортувати

Гумові шланги виготовляються для транспортування речовин рідкої та напіврідкої консистенції. Напірно-всмоктуючий рукав є актуальним для харчової галузі. Він  використовується для транспортування рідких продуктів: соняшникової олії, соку, спирту, молока чи води. Також вони підходять для перекачування тваринних жирів, алкоголю та оцту.

Внутрішня поверхня рукава ідеальна гладка, що сприяє ефективному транспортуванню будь-якої продукції по ньому. 

Гумові напірно-всмоктуючі рукави (шланги): їх особливості та переваги

Конструкція шлангів має вигляд пружинного каркаса з металу, який попереджає деформацію виробу під час транспортування речовин. Гумові напірно-всмоктуючі рукави досягають еластичності шляхом гнучких проміжків текстильної оплітки, що забезпечує опір вакууму всередині шлангу.

Вони відмінно виконують своє завдання в широкому температурному діапазоні тривалий час. Завдяки якісному матеріалу шланги стійкі до утворення заломів. Також вони протистоять механічному навантаженню та показують стабільні значення еластичності весь період експлуатації.

Купити якісний всмоктуючий харчовий шланг

Виготовляється всмоктуючий харчовий шланг з нетоксичної гуми, яка відповідає вимогам санітарно-гігієнічних служб. Під час контакту з продукцією матеріал не вступає в хімічну реакцію.

Всмоктуючі рукава призначаються для транспортування сухих продуктів, таких як вологі комбікорми або сипучі продукти. Вироби прості в експлуатації та мають багатошарову конструкцію. Сертифіковані шланги можуть експлуатуватися при температурі до +90°, вони стійкі до механічного навантаження та випробування тиском. Купити шланги можна, орієнтуючись на діаметр, довжину та технічні характеристики.