Використання помади без ковпачка, небажання після нанесення крему мити шпатель, зберігання б’юті-засобів на полиці, що знаходиться в кімнаті з південного боку…
Здавалося б, такого страшного в цих ситуаціях? Дрібниці. Але, як казав Мікеланджело, увага до дрібниць породжує досконалість, а ось досконалість – це вже зовсім не дрібниця. Хочете, щоб корейська косметика зробила ваше тіло настільки ж досконалим, яким його створював Мікеланджело на своїх картинах та скульптурах? Тоді враховуйте дрібниці та дотримуйтесь рекомендацій, що не можна робити при зберіганні косметичних засобів.
1. Не зберігайте косметику у ванній
Постійна зміна температури та підвищена вологість призводять до зміни консистенції та скорочення терміну придатності бьюті-засобів. У шафку у ванній кімнаті можна ставити лише продукцію для вмивання, зняття макіяжу та миття: міцелярну воду, гелі, пінки, шампунь.
2. Не носіть бьюті-засоби із собою у сумочці
Не можете розлучитися з улюбленою баночкою крему навіть поза домом? А даремно. Ви ж знаєте: розлука зміцнює почуття. Жарт. Але не варто тягати за собою всю косметичку. Внаслідок впливу високих температур влітку або низьких взимку псується текстура масляних засобів.
Відмінною альтернативою зволожуючих кремів є серветки та спонжі, просочені вітаміном С, гіалуроновою кислотою або рослинними ферментованими екстрактами. Такі продукти розміщені в індивідуальних упаковках. Це дуже зручно та гігієнічно: дістали серветку, протерли обличчя та викинули. У нашому інтернет-магазині гарний вибір таких засобів. На будь-який смак та колір.
3. Не залишайте баночки відкритими або нещільно закрученими
Добре закручуйте тюбики. Не викидайте паперові або пластикові прокладки, що закривають шийку ємності з косметичним засобом. І ці вкладиші, і кришечки перешкоджають проникненню в косметику кисню, вологи, бактерій, пилу та інших забруднень.
4. Не наносьте косметику пальцями
До крему завжди додаються спеціальні лопаточки. Думаєте вони там для краси? Точно! Тільки для вашої краси, а не крему. Дістаючи засіб пальцями, ви залишаєте після себе слід із бактерій та шкірного сала. Косметичний шпатель запобігатиме потраплянню в косметику сторонніх частинок. Однак його слід очищати щонайменше раз на тиждень.
Якщо бажання морочитися з лопаточками немає, можна придбати засіб з дозатором або у формі спрею. Такі упаковки ще краще захищають вміст мікроорганізмів і повітря.
5. Не ігноруйте зміни у косметиці
Поява кислого запаху, нехарактерного даної косметиці кольору, грудочок, рідкої фази поверх кремової структури свідчить про неправильне зберігання продукту, у результаті в нього потрапили шкідливі мікроорганізми. Тут уже нічого не вдієш: засіб доведеться викинути.
6. Не кладіть косметичні засоби на сонячні місця
Темрява – друг не лише молоді, а й косметики. Засоби потрібно зберігати в сухому та темному місці за прохолодної температури (+12 – 22 градуси). Найкраще підійде спальня.