Пошук відповідної пари сонцезахисних окулярів може зайняти деякий час. Доводиться приміряти багато моделей до того, як знайдеться ідеальний варіант. Але, якщо ви знатимете, який саме тип окуляр шукати, купити відповідну оправу буде набагато простіше. У цій статті ми розглянемо основні фактори, які допоможуть придбати окуляри сонцезахисні чоловічі в Оптика Люксор стильними та якісними.
Як вибрати сонячні окуляри за типом обличчя
Пропорції – перше, що варто враховувати під час вибору оправи. Краще розглядати такі окуляри, які гармонійно доповнять риси обличчя. Щоб звузити коло пошуку достатньо відштовхуватися від простих правил геометрії. Давайте розглянемо та з’ясуємо, які саме сонячні окуляри ідеально поєднуються з кожною формою обличчя.
Квадрат
Найбільш підходящими моделями сонячних окулярів для такого типу будуть ті, які зможуть одночасно подовжувати та звужувати обличчя. Наприклад, непоганим варіантом стануть моделі з овальною та круглою формою оправи. Такі окуляри доповнять структуру та пом’якшать незграбність обличчя.
Овал
Чоловікам з овальною формою підібрати гарні окуляри найпростіше. Вона максимально сумісна з усіма видами оправ сонцезахисних аксесуарів. Їм підійдуть:
- вайфарери;
- авіатори;
- клабмайстри
- та інші моделі.
Коло
Хлопцю з таким типом обличчя варто розглядати моделі, які підкреслять округлі форми вилиць та підборіддя. Вайфарери – безпрограшний варіант у цьому випадку. Також можна приміряти моделі, форма яких трохи подовжена догори. Головне – окуляри мають бути набагато ширшими по горизонталі, ніж по вертикалі.
Прямокутник
В даному випадку доречно вибирати окуляри, які зроблять обличчя візуально коротшим. Найбільш підходящий варіант – окуляри із закругленою формою, товстою оправою та лінзами нестандартного розміру. Можна приміряти окуляри з краплеподібним склом. Вони допоможуть збалансувати тонкі риси обличчя, підкреслити лінію щік та підборіддя.
Трикутник (перевернутий)
Власникам такого типу обличчя ми рекомендуємо звернути увагу на клабмайстри. Вони мають яскраво виражену лінію брів, яка просто потрібна в даному випадку. Форма таких окулярів підкреслить підборіддя та гострі вилиці.
Як визначити тип обличчя в домашніх умовах
Визначити цей параметр можна самостійно. Для цього вам слід:
- підійти до дзеркала на відстань 5-8 см;
- закрити одне око;
- не рухаючи голову, обвести контур обличчя звичайним милом або маркером, що стирається.
Залишається лише порівняти отриманий контур особи з варіантами фото чоловічих осіб в інтернеті. Це швидкий спосіб визначити тип, якому найбільше відповідають контури вашої особи.
Як підібрати окуляри для сонця за кольором лінз та оправи
Після вибору форми сонцезахисного виробу варто перейти до підбору забарвлення. Найпростіший варіант — купити окуляри, які поєднуються за кольором з взуттям, одягом або аксесуарами.
Підібрати забарвлення дужок і лінз можна кількома способами.
Перший – відштовхуватися від зовнішнього вигляду ваших аксесуарів (годинник, портфель, ремінь та ін.). Якщо в цих елементах переважає білий метал, краще підбирати оправу зі сріблястою обробкою. У випадку із жовтим оформленням аксесуарів принцип той самий (підійдуть окуляри з декоруванням золотистого кольору). Важливо не переплутати поєднання. Не дуже добре виглядатиме, коли колір металу на аксесуарах і оправі відрізняється.
Ще один спосіб підібрати колір лінз і дужок — відштовхуватися від кольоротипу чоловіка. До нього відноситься безліч характеристик. Наприклад, колір шкіри, волосся, очей, одягу тощо. Можна розділити колір на дві категорії – теплий і холодний. Якщо ви ставитеся до першого типу, вам підійдуть сонцезахисні окуляри з коричневим, жовтим, оранжевим та зеленуватим відтінком. Для холодного кольоротипу краще синій, чорний, сірий та інші темні кольори.
Як правильно підібрати сонячні окуляри за рівнем затемнення лінз
Ця характеристика дуже важлива для комфортного носіння аксесуарів від сонця. Усього існує 4 ступеня затемнення лінз:
Перша – пропускає від 42% до 80% світла. Такі вироби найкраще носити у місті, коли сонце мінімально активно. Наприклад, у хмарну погоду.
Друга – доречна для яскравих сонячних днів. Пропускає від 19 до 42% світла. Саме такий ступінь затемнення виробники найчастіше використовують у окулярах для риболовлі чи водіїв.
Третя – найпоширеніша. Пропускає від 7% до 19% світла. Окуляри з третьою категорією затемнення будуть прийнятні за будь-якої діяльності в сонячну погоду.
Четверта – спеціалізована. Пропускає від 3 до 7% світла. Лінзи з таким ступенем затемнення нерідко використовуються у спортивних моделях окулярів. Вони захищають очі від яскравого сонячного світла, відблисків від водної поверхні та снігового покриву.
Також є нульова категорія, що пропускає від 80% до 100% світла. Такі окуляри без затемнення зазвичай використовують у виробах для корекції зору. Ще один варіант застосування – іміджеві моделі.
Світлофільтр захищає очі лише від видимого сонячного світла. Він не затримує ультрафіолетові промені, пряма дія яких дуже шкідлива для очей. З цієї причини перед покупкою переконайтеся, що лінзи оснащені захистом від ультрафіолету. Якісні сонцезахисні окуляри мають відповідне маркування UV400. Вона означає, що вони повністю затримують УФ-промені. Це є гарантом безпеки здоров’я очей навіть при тривалому знаходженні під прямим сонячним промінням.
Підбір сонцезахисних окулярів за матеріалом оправи та лінз
Це ще один критерій, який допоможе визначитися із найкращою моделлю і підібрати окуляри сонцезахисні жіночі в Оптика Люксор. Щоб вибрати хороші сонячні окуляри, слід ознайомитися з різновидами оправного матеріалу. Для виготовлення сонцезахисних виробів переважно використовується метал і пластик. Можна зустріти ексклюзивні моделі із натуральних матеріалів, наприклад, дерева.
Пластик досить міцний та дуже легкий. Такі окуляри без проблем переживуть падіння і носитимуться з максимальним комфортом. Моделі з металевою оправою виділяються суворішим зовнішнім виглядом. Їх варто розглядати покупцеві, який віддає перевагу діловому стилю в одязі.
Лінзи бувають скляними та полікарбонатними. Скло не найкращий варіант. Воно може розбитися або відколотися, тим самим травмуючи очі. Пластик куди безпечніший, легший і міцніший. Також він не поступається склу в захисті від ультрафіолету.
Якщо розібратися в основних нюансах, можна швидко та без особливих зусиль підібрати якісний та зручний сонцезахисний аксесуар.