конфлікт громадКажуть, що мирний протест, але вхід пішли дерев’яні обрізки

Від лютого 2018 року міське сміттєзвалище поблизу села заблоковане, в той час, коли громада Дрогобича переймає ініціативу у вирішенні проблеми сміттєвої кризи, яка склалася у місті через

Брониця, так звані активісти-блокувальники, вдаються до чергових провокацій.

Так декілька днів тому ініціативна група дрогобичан завітала на сміттєзвалище. Мета візиту полягала у з’ясуванні стану в якому зараз перебуває сам полігон та під’їзна дорога. Однак, в черговий раз, з боку «мирних» протестувальників, як себе називають брониччани, відбулася провокація. Окрім словесних образ та погроз на адресу громади міста та його керівництва, відбулася сутичка із застосуванням, тими ж брониччанами — «мирними пікетувальниками», дерев’яних обрізків.

Крім того брониччани підтвердили факт, що ситуація є політичною і це чітко видно на відео, коли одна з пікетувальниць заявляє, щ вони продовжують боротьбу з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Також під час зустрічі демонстративно, із застосуванням спецтехніки, брониччани поновили насип, перекривши дорогу на полігон.

Про ці факти стало відомо під час вчорашнього судового засідання, у справі, де Дрогобицька міська рада позивається до блокувальників з метою відшкодування завданих ними збитків громаді міста Дрогобича. Загальна сума збитків за підрахунками Дрогобицької міської ради становить півтора мільйона гривень.

Відео надано представниками ініціативної групи дрогобичан.

Прес-служба ДМР