Безкоштовні лікиЛіки для гіпертоніків, діабетиків та хворих на бронхіальну астму відтепер у аптеках Дрогобича можна придбати лише за електронним рецептом

Для цього пацієнту необхідно мати при собі мобільний

телефон, адже рецепт приходить SMS-повідомленням, у я кому вказано пін-код. Цю інформацію пацієнт повинен показати провізору у аптеці.

До слова, програма «Доступні ліки» триває уже 2 роки. У Дрогобичі та Стебнику пацієнтів, які можуть скористатись цією програмою є понад 25 тисяч осіб. Для такої категорії населення доступні понад 250 препаратів, які хворі отримують за мізерні кошти. 64 препарати з цього списку, пацієнти отримують цілком безкоштовно.

Як зазначають у відділі охорони здоров’я ДМР, аптеки з доступними ліками у Дрогобичі до таких нововведень готові. Загалом по місту таких аптек є 38.

Електронний рецепт наразі діє лише для програми «Доступні ліки». Однак, скоро його застосовуватимуть і для інших призначень. Щоправда, нова послуга —електронний рецепт, доступна лише тим пацієнтам, які мають свого сімейного лікаря.

Також у відділі охорони здоров’я ДМР зазначають, що загалом у Дрогобичі підписало декларацію понад 60 відсотків мешканців. Для тих, хто ще не обрав сімейного лікаря і не знає кого вибрати, на допомогу знову прийде електронний додаток. У розділі е-медицина є не лише список сімейних лікарів, а і їхні рейтинги.

Деталі у відеосюжеті.