СурковУ жовтні минулого року українські хакери опублікували кілька листів з пошти помічника президента РФ Владислава Суркова, який вважається куратором невизнаних «республік» на сході України

Результатом оприлюднення листування стала відставка чиновника з Кремля.

За даними російських ЗМІ, через два місяці після скандалу у відставку подав його керівник апарату Олександр Павлов, повідомляє ДНК.

В управлінні президента РФ з питань економічного співробітництва з країнами СНД, Абхазією і Південною Осетією, яке очолює Сурков, повідомили, що Олександр Павлов звільнився за власним бажанням. Він нібито працював у відомстві три роки, від чого дуже втомився.

Зв’язатися з колишнім помічником «сірого кардинала» не вдається.

Тим часом знайомі з ситуацією джерела російських ЗМІ стверджують, що з великою часткою ймовірності, причиною цієї відставки стало оприлюднення секретних листів.

Зазначимо, 24 жовтня заявили про злом пошти Владислава Суркова. Тоді спливли листи з планом дестабілізації ситуації в Україні, зокрема, стало відомо про план «Шатун».

Піарник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що ця інформація – інформаційна «качка». Нібито хакери не могли зламати пошту Суркова, так як у нього навіть немає зареєстрованого в Мережі скриньки. Колишній радник Путіна Ілларіонов також виключив оригінальність плану «Шатун». За його словами, злом пошти дійсно був, а ось листи про дестабілізації — фейк.