побиття бійця АТО«Побачивши на моїй руці червону стрічку, це бидло ледь мене не вбило», — в Ізмаїлі проросійська «вата» скалічила бійця АТО і екс-члена «Правого сектора» Докера

Інцидент стався ще 15 січня, життю Докера нічого вже не загрожує, на його захист стали місцеві жителі, які відігнали «ватне бидло», двічі побивше бійця АТО в Ізмаїлі.

На сторінці «Правий сектор Одеса» у Facebook повідомляється, що участь у побиття бійця АТО і колишнього члена «Правого сектора» брали п’ятеро проросійськи налаштованих людей, які навіть планували патріота вивезти в ліс і завершити там свою мерзотну розправу.

Докер зустрів нелюдів по дорозі додому, коли в перепалці вони дізналися, що чоловік воював в АТО, то стали його бити. Через якийсь час молодики відпустили бійця, але вже біля дому «Докера» чекали його, озброївшись при цьому бейсбольними битами.

Зловмисники планували повністю знесилити патріота і потім вивезти його в ліс, щоб завершити свою брудну справу. Але сусіди Докера стали на його захист, і нападники швидко ретирувалися. Сам боєць був шокований тим, що сталося, він сказав, що місцеве бидло прийшло в сказ, побачивши на його руці червону стрічку.

«Мені почали погрожувати, а коли зрозуміли, що я воював у лавах «ПС», здійснили напад. Таке в Україні неприпустимо, Росія ворог, з яким треба боротися. Крім того що вони в Донбасі псують життя українцям, то тепер намагаються і тут зробити теж саме», — прокоментував потерпілий боєць і додав, що винні будуть знайдені і самим жорстким чином покарані.