пропагандониПутінським посіпакам пояснили, що законослухняні сервіси, які поважають себе, не співпрацюють з особами, що перебувають під санкціями

Найбільший зарубіжний рупор Кремля — телеканал Russia Today — був проігнорований відразу трьома найбільшими соціальними сервісами, а також низкою американських ЗМІ, передає ДНК.

Спочатку «RTшників» відфутболив Facebook, відключивши для кремлівських пропагандистів можливість публікувати пости на англомовній сторінці до вечора суботи. Також керівництво Youtube відправило запит про те, чи не співпрацює канал з особами, які перебувають під санкціями.

Незабаром від співпраці з прокремлівським телеканалом відмовився ще й світовий аналітичний сервіс Dataminr, який відстежує публікації в Twitter, поставляючи їх спеціально для ЗМІ. Він взагалі відключив RT від своїх послуг, зіславшись на перегляд принципів роботи компанії з державними мас-медіа.

У свою чергу, головний редактор RT Маргарита Симонян здивувалася, «що три найбільші соцмережі в один і той же день раптом почали пред’являти нам десь претензії».

«Одночасно кілька провідних американських ЗМІ звернулися із запитами про великі інтерв’ю, в яких вони намагаються виставляти нас душителями прав та свобод і пропагандистами, які тримають за горло американську демократію», — переконана вона.

«Так, путінська підстилка, це змова Світового порядку, ЦРУ і Преората Сіону. Тепер Симонян пряма дорога на ринок в Анапі – чурчхелою торгувати», — відповідають Маргариті в коментарях.

Нагадаємо, раніше Європарламент ухвалив резолюцію про протидію російській пропаганді. Телеканал RT в даному документі був визнаний одним з провідних інструментів дезінформації Кремля з метою руйнування Євросоюзу.

Як раніше повідомлялося, інший кремлівський пропагандистський телеканал Lifenews масово звільняє співробітників.