небесна сотняЦі рядки присвячені людям, яких було вбито у ХХІ столітті у мирний час, людям, які стали Героями Небесної Сотні

Всім серцем вірили вони у кращу долю.
За неї ж на Майдані полягли.
За українців і за їхню волю
Своє життя, не завагавшись, віддали!

І саме пам’ять про них зібрала учнів, учителів, усіх небайдужих в актовій залі Дрогобицької загальноосвітньої школи №14.

Зі сцени ведучі знову нагадали події 2013-2014 років, коли розпочалася Революція гідності, коли на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ.

Хвилююче звучать рядки поетичних творів про Героїв Небесної Сотні, їх подвиг оспівується у піснях. Особливо зворушила сценка «Про зустріч двох душ» у виконанні Миколи Івануса та Олега Осташа. Кожен Герой Небесної Сотні згаданий поіменно. Учасники запалили свічки пам’яті, як данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою, згадали Героїв хвилиною мовчання.

Серед Героїв Небесної Сотні є й колишній учень нашої школи Олег Ушневич. Ми гордимося нашим випускником і віримо, що він, як і усі Герої Небесної Сотні, житиме в нашій пам’яті та серцях. Саме він, Олег Ушневич, який кожен день з усмішкою на обличчі дивиться на нас з меморіальної дошки, нагадує, щоб ми змінювалися, ставали кращими, щоб жили в правді та справедливості.

Оксана Летнянчин, організатор учнівської молоді