інвестори на ЛьвівщиніКанадський холдинг Fairfax має намір інвестувати у Львівську область

Іноземці, перш за все, зацікавлені у співпраці із регіональними компаніями в агропромисловому секторі та ІТ-галузі, а також розвитку промислових парків.
Про це 1 березня представники Fairfax Financial Holdings Limited розповіли на зустрічі із головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та народним депутатом України Степаном Кубівим.

Зазначимо, що Fаirfax – успішна компанія із 30-річним досвідом на рингу фінансових послуг, яка здійснює страхування майна і відповідальності та інвестиційний менеджмент.

Під час розмови Олег Синютка запевнив іноземних гостей, що на Львівщині зараз найкращий час для інвестицій та найбезпечніші в Україні умови для ведення бізнесу. «Ми позиціонуємо область, як локомотив руху у Європейський Союз, а відтак, особливо зацікавлені у впровадженні європейського досвіду, — наголосив керівник області. — Для цього вагомий акцент ми робимо на питанні безпеки ведення бізнесу та особистого життя громадян. Будь-які відомі факти, пов’язані із порушенням закону, зокрема корупції, миттєво призупиняються. Як приклад, нещодавні затримання за контрабанду та хабар на митних пунктах пропуску. Сьогодні ми можемо створити абсолютно безпечні умови для бізнесу».
Голова ОДА також розповів, що лише за останній рік вдалось залучити кілька великих іноземних інвесторів. «Японська компанія «Fujikura» всього за п’ять місяців відкрила тут завод із виробництва кабельних мереж. За цей час вони побудували нові потужності та навчили персонал. Ще один іноземний концерн «Nexans» вже орендував земельну ділянку для будівництва заводу у Бродах. І сподіваюсь, що невдовзі нам вдасться укласти угоду із канадійською компанією «Bombardier», — додав Олег Синютка.

За словами представників холдингу Fairfax, у питаннях інвестицій компанія не обмежуються конкретними галузями, їх цікавить будь-який вид бізнесу, який є перспективним для регіону. Зокрема, вони вже ознайомились із діяльністю двох ІТ-фірм у Львові, а також планують оглянути ще кілька підприємств області, в тому числі й агропромислового сектору.

Олег Синютка також запропонував інвесторам кілька перспективних напрямків для діяльності. Серед них – будівництво індустріальних парків, туристична галузь, а також сфера енергетики, зокрема використання природних джерел енергії та розвиток вугільної промисловості.