Спорт у Трускавці24 лютого у ДЮСК ”СПОРТОВЕЦЬ” відбулись збори благодійного фонду допомоги розвитку спортивно-юнацького клубу

Вступне слово виголосив директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, який розповів про роботу, здобутки та господарські потреби спортивного комплексу.

п. Любомир повідомив, що в даний час спорткомплекс відвідує 670 дітей та юнаків, що займаються баскетболом, волейболом, футболом, боротьбою, плаванням, тенісом і іншими видами спорту.

Крім цього він розповів учасникам зборів благодійного фонду про те, що ДЮСК ”СПОРТОВЕЦЬ” приймає участь у мікропроекті щодо встановлення пластикових вікон у спорткомплексі. Згідно цього мікропроекту Львівська обласна рада виділяє кошти у розмірі 100 тис. грн., 150 тис. грн.

виділяє Трускавецька міська рада, а 5% відсотків від цієї суми, а це 13.500 грн. планується здійснити коштом батьківських внесків.

Далі виступив голова Благодійного фонду допомоги розвитку ДЮСК ”СПОРТОВЕЦЬ” Ігор Кісак, який повідомив про те , що фонд з 2011 року зумів назбирати 39.530 грн. Ці кошти використовувались для господарських і побутових потреб, зокрема: здійснено заміну прожекторів у спортзалі, відремонтовано насоси для плавального басейну, регулярне обслуговування цих насосів, придбано фени, здійснювалась перевірка газового датчика. На даний час у фонді залишилось 7.505 тис. грн.

Крім цього Ігор Кісак повідомив про те, що силами фонду було зібрано 4.900 грн. на потреби АТО. Також фонд зібрав 3.500 грн. на чемпіонат України з плавання, що відбувався у місті Кураково Донецької області.

«Благодійний фонд допомоги розвитку ДЮСК ”СПОРТОВЕЦЬ” і надалі сприятиме у вирішенні проблем спорткомплексу та залучатиме більше меценатів, благодійників задля розвитку трускавецького спорту . Найголовніше – це здоров’я наших дітей» – сказав Ігор Кісак.

Довідка: Благодійний фонд допомоги розвитку ДЮСК ”СПОРТОВЕЦЬ” був створений 12 квітня 2011 року. Його засновниками виступили Ігор Кісак, Володимир Наконечний, Святослав Грабовський. Фонд формується на благодійних внесках батьків і меценатів, який фінансує технічні, господарські і побутові потреби спорткомплексу.