пам'ять про МайданКоктейль Молотова, шина та бруківка з Майдану – поряд з написом «Не забудь Майдан!»

Таку композицію в приміщенні Трускавецької міської ради виклали в річницю Майдану активні його учасники.

— Цим ми хочемо показати, що Майдан – не одноразове явище, яке відбулося і стало історією. Влада повинна пам’ятати, що є народ, і цей народ може знову повстати, якщо влада діятиме не так, як треба. Це стосується влади як загальноукраїнської, так і місцевої, – каже активний учасник Майдану та воїн АТО Леонід Федевич.

— Скільки наших побратимів загинуло і продовжує гинути, а в країні нічого не змінюється. І далі процвітає корупція, простим людям жити стає щораз важче, а олігархи збагачуються на всьому, навіть на війні. Але вони повинні пам’ятати, що Майдан – це сила і з нами, людьми, треба рахуватися, – доповнює бойового побратима Іван Курій, легендарний трускавчанин, якого злочинна влада Януковича намагалася запроторити за грати за участь у Революції Гідності.

пам'ять про МайданБруківка з Майдану, шина та справжній, а не бутафорський, коктейль Молотова. Поруч з написом «Не забудь Майдан!» вони стоятимуть в холі міської ради Трускавця до кінця понеділка, 23 листопада. Стоятимуть і нагадуватимуть всім, що Майдан – це не те, що пройшло, проминуло і його вже нема. Майдан – це те, що змінило нас, ввійшло в нашу кров і незримо присутнє серед волелюбної української нації.

Хлопці-майданівці, які пройшли пекло війни на Сході, принесли це символічне нагадування владі в суботній день, 21 листопада. Одинадцять років тому в цей день країна прокинулася, щоб захистити результат виборів від маніпуляцій «підрахуя». А два роки тому повстала, щоб захистити європейський вибір, європейське майбутнє. Не був осторонь цих подій і Трускавець.

Нагадування «Не забудь Майдан!» адресоване владі – місцевій (старій та новій, у Трускавці і не тільки), обласній, київській. Але воно адресоване також всім нам…

Пом`янути Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО учасники акції пішли до Стели пам`яті біля церкви св. Миколая. Тут вони спільно з іншими громадськими активістами запалили лампадки та помолилися. «Вічна пам`ять Героям…» – шепотіли вуста та серця. «Не забудь про Майдан!» – линуло холодного листопадового вечора…

Володимир Ключак