Кримські татариУ неділю, 22 листопада, у Народному домі ім. І. Франка відбулася презентація фільму «Історія та культура кримських татар»

Поряд з тим, громада переселенців із Криму експонувала виставку речей побуту, світлин та картин. Кримці не вперше колоритно і цікаво презентували духовні надбання свого народу і не вперше демонстрували відкритість і дружелюбність. У неділю охочих поглибити знання про цей етнос виявилося немало. Завітав на свято до Народного дому ім. І. Франка і міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У зверненні до вигнаних війною зі своєї предковічної батьківщини Тарас Кучма зауважив, що недоля вигнанців колись спіткала і його рід, який виселили з корінних українських земель на території сучасної Польщі. Тому тема переселенців йому навіть дуже близька. Міський керманич закликав кримців до співпраці. Дрогобичан Тарас Кучма попросив бути уважними до людей, які тимчасово втратили свою рідну землю, та усіляко сприяти переселенцям, аби вони не відчували у Дрогобичі жодного дискомфорту.