Виконком у ДрогобичіРеволюція Гідності принесла свої зміни у певні структури органів місцевого самоврядування

Не виключенням став і виконавчий комітет Дрогобицької міської ради. Що ж змінилося з приходом молодих і енергійних майданівців у роботі важливої гілки влади?

Якщо за часів Радзієвського виконкому як самостійного органу місцевого самоврядування де факто не було, то зараз ця структура працює значно краще, відкритіше та справедливіше для людей, ніж навіть сесія Дрогобицької міської ради. В чому особливість? Та хоча б у тому, що молоді члени виконавчого комітету з усіх спірних питань запрошують компетентних людей,

наполягають на врахуванні їхньої думки і приймають рішення на користь громади. А виконком Радзієвського виглядав так: провладна більшість підписувала уже готові потрібні рішення, і ті 2-3 людей, які, можливо, і мали свою особливу думку, жодним чином не могли вплинути на антисуспільні рішення.

У 2014 році все змінилося. Нові люди внесли свої законні «правила гри» і, навіть попри намагання служителів старої системи проводити засідання аля при Радзієвському (це проявлялося в порушенні регламенту, невчасній підготовці документів, відсутності додатків з конкретними цифрами, порівнянь з попередніми роками тощо), поступово майданівці все ж повернули діяльність виконкому у правове русло. Більше того, членам виконкому вдалося внести зміни до регламенту роботи виконавчого комітету, згідно з якими, документи для розгляду подаються тепер не за 3 дні, а за 5 днів безпосередньо до засідання.