міська рада ДрогобичаТа, на жаль, і в бочці меду знайшлася своя ложка дьогтю. Зі зміною виконавчого комітету прийшла і зміна секретаря Дрогобицької міської ради, яка могла бути більш продуктивною

Роман Курчик з першим заступником Іваном Дацівом дещо гальмували процес змін. У ті моменти, коли вирішувалися гострі питання, саме їхня думка йшла у розріз з майданівцями, і тих 1-2 голосів не вистачало для кардинальних змін на користь дрогобичан.

А потім було повернення Метика… І знову члени виконкому стикнулися з законодавчими проблемами, адже рішення суду поновлювало чиновника на колишній посаді, але не вводило його до складу виконкому. Після намагань Тарасом Метиком та Олексієм Радзієвським скликати виконком, майданівці, не зважаючи на тиск зі сторони влади, рішуче і твердо висловили свою позицію у зверненні: «О.Радзієвський та Т.Метик не мають жодних підстав виконувати посадові обов’язки міського голови та секретаря, тому що їх повноваження припинені рішенням Дрогобицької міської ради 25 лютого 2014 року.

На нашу думку, колишні посадовці незаконно присвоїли собі владні повноваження міського голови та секретаря ради, грубо порушують чинне законодавство, незаконно звільняють з роботи посадових осіб, підписують документи Дрогобицької міської ради.

У разі прийняття нами участі у засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, який скликаний Радзієвським О.В., ми стаємо співучасниками незаконних дій та беремо участь у прийнятті незаконних рішень. Тому, ми вимагаємо поновлення законності у роботі Дрогобицької міської ради».

Саме після таких рішучих дій, не маючи можливості вирішити питання кулуарним шляхом, Тарас Метик вимушений був згідно з чинним законодавством через рішення сесії вводитися у персональний склад виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

прес-служба ГО «Дрогобицький Майдан»