терактиНовий вибух в Магнітогорську — маршрутки на вулиці — за однією з версій, пов’язаний з сильним бабахом напередодні, від якого впав під’їзд житлового будинку де загинули мешканці

Про це з посиланням на свої джерела пише челябінський портал, передає ДНК.

Губернатор Челябінської області Борис Дубровський повідомив, що під час вибуху і загоряння маршрутної «Газелі» увечері 1 січня загинули три людини. Видання ж називає їх можливими бойовиками, відзначаючи, що є ще четвертий, який відстрілюється.

«Вибух» Газелі «стався під час затримання підозрюваних у тероризмі, які підірвали будинок».

За його даними, квартиру на 3-му поверсі десятиповерхового будинку зняв уродженець однієї з країн Середньої Азії. За версією правоохоронців, він міг зі спільниками планувати терористичну атаку на торговий центр. Стверджується, що він складував у будинку вибухові речовини.

Силовики, в тому числі з ФСБ, працюють на місці вибуху автомобіля. Вулиця від міських курантів до Карла Маркса оточена, сказано в онлайн виданні.

При цьому поліція заявляє, що маршрутка вибухнула внаслідок «несправності газового обладнання».

Під час вибуху в 10-поверховому будинку 31 грудня, причиною якого називався витік газу, загинули дев’ять мешканців. Під уламками будови можуть перебувати ще 32 людини. ЗМІ раніше з посиланням на главу МОЗ мордору повідомляли, що в реанімацію після вибуху будинку потрапив в числі п’яти постраждалих 36-річний виходець з Узбекистану.