вибух в МагнітогорськуВ центрі міста спалахнула маршрутка, 3 загиблих, місце оточене

У російському Магнітогорську, де все ще розгрібають завали житлового будинку після вибуху, нова НП. У центрі міста спалахнув автомобіль. У Мережі вже з’явилися перші

моторошні кадри з місця НП в Магнітогорську, передає ДНК.

Трагедія трапилася ввечері у вівторок, 1 січня: в 22:35 за місцевим часом в Магнітогорську. У самому центрі міста поруч з будівлею Адміністрації з поки невідомої причини вибухнула пасажирська газель. Перед вибухом очевидці чули підозрілі хлопки, схожі на стрілянину. Зараз місце події оточене російськими силовиками.

У Мережі вже з’явилися перші кадри з палаючим автомобілем. Від нього мало що залишиться. З’явилася також інформація, що на момент вибуху в маршрутці перебувало 3 людей. Вижити їм не вдалося.

З’явилося також відео, на якому поліція жорстко затримує якогось чоловіка поряд з палаючим автомобілем. У МНС РФ вже натякнули, що в історії з вибухом мав місце злочин.

вибух в Магнітогорську

«У Магнітогорську сильні панічні настрої, люди розсилають один одному повідомлення, що нібито» знайшли ще щось», і що в ТЦ краще не ходити, і інше. Висуваються найнеймовірніші версії події», — розповів житель міста, уточнивши, що виною тому вибух в житловому будинку, що стався менш 2 доби тому. Під завалами залишилися поховані десятки громадян. Їх ще розгрібають. Поки вдалося знайти тіла 8 загиблих.